Red Bull Music Academy Night w Poznaniu – ZAMÓW BILETY!

2 915
Wydarzenie
Red Bull Music Academy Night w Poznaniu – ZAMÓW BILETY!

Impreza Red Bull Music Academy odbędzie się 29. listopada w poznańskim klubie SQ, a bohaterami tej nocy będą dwaj nietuzinkowi artyści - Robag Wruhme i And.ID. Bilety możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Red Bull Music Academy to uznany miedzynarodowy projekt, skupiający zarówno artystów z „najwyższej półki” jak i świeże nazwiska na muzycznej scenie. To serie warsztatów i showcase’ów odbywające się na największych światowych festiwalach i eventach. 29. listopada impreza Red Bull Music Academy odbędzie się w SQ klub w Poznaniu, a bohaterami tej nocy będą dwaj nietuzinkowi artyści.
And.ID będzie drugą z gwiazd Red Bull Music Academy Night w Poznaniu
Robag Wruhme (na zdjęciu głównym) od wielu lat udowadnia swą wartość na scenie muzyki elektronicznej. Współtworzył duet Wighnomy Bros, jest uznanym producentem i dj-em. Prezentuje inteligentne brzmienia i rozkochuje w sobie publiczność zróżnicowanymi i magnetyzującymi setami. Jego występ na tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka był jednym z najczęściej komentowanych.
And.ID to reprezentant berlińskiej wytwórni Mobilee, nakładem której wydał kilka EP-ek i album. Ten mieszkający w Berlinie Grek słynie z porywających live-actów, w których elektroniczne beaty okrasza brzmieniem trąbki. And.ID to stały bywalec klubów Fabric czy Watergate oraz festiwalu Sonar.
Bilety na Red Bull Music Academy Night możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.