RED BULL MUSIC ACADEMY RADIO

News

MUZYKA NONSTOP! PRZEDSTAWIAMY RED BULL MUSIC ACADEMY  RADIO dostępne na : www.rbmaradio.com
Internetowe Radio Red Bull Music Academy jest już on-line – z najświeższą muzyką dostępną 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W okresie ostatnich dziewięciu lat Red Bull Music Academy ukształtowała swoja pozycję w świecie muzycznym, łącząc dawną muzykę z tą charakterystyczną dla różnych lokalizacjach naszego globu. Teraz nadszedł czas na wysłanie jeszcze silniejszego sygnału – tym razem radiowego. W internecie uruchomiona została właśnie stacja radiowa Red Bull Music Academy – miejsce dla muzycznych twórców oraz tych, którzy chcą umieszczać w eterze swoje projekty, utwory i mixy.  Od listopada 2005 Radio Red Bull Music Academy łączy twórców muzyków z całego świata, ożywiając wibracje Akademii każdej minuty i każdego dnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Zasoby muzyczne Red Bull Music Academy są niezwykle rozległe – swoją pomoc zaoferowali Karen P, DJ i producent Gilles Peterson’s show w brytyjskim Radio 1; Gerd Janson, dziennikarz muzycznego , producent, DJ’a i współwłaściciel Running Back; i Kut-L, DJ kojarzony z  Groove Attack, Stones Throw i Sonar Kollektiv.

 

Słuchacze mogą teraz w sposób ciągły łączyć się z różnorodnością muzycznych rytmów oferowanych w Red Bull Music Academy, mając do dyspozycji ponad 120 godzin nowej muzyki miesięcznie, z mixami na wyłączność, pobieraniem na żywo, setami wstawek i wywiadami z rodziną Akademii z całego świata! Co miesiąc gospodarzami Radia są sławy  reprezentujące światową scenę muzyczną.

 

Zapraszamy do nowego Radia dostępnego na: www.rbmaradio.com

 

/info: Red Bull Music Academy/
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →