Red Axes wydali nową płytę

Izraelski duet słynący z autorskiej, psychodelicznej wersji acid house, wypuścił do sieci swoje najświeższe wydawnictwo.

Red Axes powracają

Nowy album Red Axes nosi tytuł Red Axes. Krążek ukazał się nakładem wytwórni Dark Entries i odnaleźć na nim można kontynuację dotychczasowych dokonań pary muzyków. Dla fanów psychodelicznych, dyskotekowych brzmień zakorzenionych w latach 90. jest to pozycja obowiązkowa. Albumu możecie posłuchać w całości poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na singlu Sticks & Stones, promującym płytę, duet połączył siły z izraelskim wokalistą o nazwisku Adi Bronicki. Kawałek opowiada o nabieraniu wiary w siebie i w swoje umiejętności. Wcześniej Bronicki współpracował z Red Axes przy utworze Into Your Arms, pochodzącego z albumu The Beach Goths, który został wydany w 2017 roku.

Red Axes – Stick & Stones

Red Axes angażuje fanów

Kolejny singiel z Red Axes, Break The Limit eksploruje kulturę lockdownu. Grupa poprosiła swoich fanów o pomoc przy stworzeniu teledysku do tego utworu. Mieli oni nagrać się kamerką internetową i przedstawić swoje persony w kreatywny i niesztampowy sposób. Efekt możecie podziwiać w materiale video poniżej.

Red Axes – Break the Limit

Red Axes

Okładka płyty Red Axes 

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →