Record Store Day dwukrotnie w Polsce. Znamy szczegóły

Fot. Record Store Day Polska
News
Record Store Day Polska, konferencja

Tegoroczna edycja Record Store Day w Polsce, ze względu na wciąż niestabilną sytuację pandemiczną w wielu krajach, ponownie zostanie podzielona na dwa dni. Tak, jak w przypadku zeszłorocznej edycji wydarzenia i w tym roku, konferencja odbędzie się dwukrotnie - 12 czerwca i 17 lipca.

Record Store Day jest niczym innym, jak corocznym świętem fanów, artystów i tysięcy niezależnych sklepów płytowych na całym świecie. Wydarzenie zainaugurowane w 2007 roku odbywało się dotychczas w jedną sobotę każdego kwietnia i każdy Czarny Piątek w listopadzie. Zeszłoroczne, kilkukrotne przekładanie terminu spowodowane pandemią Covid-19, odeszło od tej reguły, co miało wpływ na tegoroczną edycję konferencji.

Przeczytaj również: Tęsknota za wrażliwością. Moby wraca do korzeni i wydaje film dokumentalny

Record Store Day 2021: List Predictions, Hopes, and Vinyl Wants

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Record Store Day niedługo w Polsce

Polska od 3 lat aktywnie bierze udział w tym globalnym święcie muzycznym. Tegoroczny Record Store Day, ze względu na pandemię, odbędzie się 12 czerwca i 17 lipca. Podczas konferencji poznamy 12 polskich tytułów, które w tym roku zostaną wydane właśnie z okazji Record Store Day. Oficjalnie wiemy, że 2 z nich, trafiły do międzynarodowej dystrybucji i będą sprzedawane na rynkach amerykańskich, japońskich, australijskich i europejskich.

Z roku na rok wydajemy coraz więcej polskich tytułów, których część jest dystrybuowana wspólnie z marką RSD na zagranicznych rynkach! Dodatkowo, jako pierwsi dowiecie się, ile i jakie tytuły pojawią się w tym roku na Record Store Day. Oficjalnie lista będzie udostępniona 7 kwietnia w godzinach wieczornych.

– brzmi komunikat prasowy Record Store DayPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →