Record Store Day dwukrotnie w Polsce. Znamy szczegóły

Fot. Record Store Day Polska
News
Record Store Day Polska, konferencja

Tegoroczna edycja Record Store Day w Polsce, ze względu na wciąż niestabilną sytuację pandemiczną w wielu krajach, ponownie zostanie podzielona na dwa dni. Tak, jak w przypadku zeszłorocznej edycji wydarzenia i w tym roku, konferencja odbędzie się dwukrotnie - 12 czerwca i 17 lipca.

Record Store Day jest niczym innym, jak corocznym świętem fanów, artystów i tysięcy niezależnych sklepów płytowych na całym świecie. Wydarzenie zainaugurowane w 2007 roku odbywało się dotychczas w jedną sobotę każdego kwietnia i każdy Czarny Piątek w listopadzie. Zeszłoroczne, kilkukrotne przekładanie terminu spowodowane pandemią Covid-19, odeszło od tej reguły, co miało wpływ na tegoroczną edycję konferencji.

Przeczytaj również: Tęsknota za wrażliwością. Moby wraca do korzeni i wydaje film dokumentalny

Record Store Day 2021: List Predictions, Hopes, and Vinyl Wants

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Record Store Day niedługo w Polsce

Polska od 3 lat aktywnie bierze udział w tym globalnym święcie muzycznym. Tegoroczny Record Store Day, ze względu na pandemię, odbędzie się 12 czerwca i 17 lipca. Podczas konferencji poznamy 12 polskich tytułów, które w tym roku zostaną wydane właśnie z okazji Record Store Day. Oficjalnie wiemy, że 2 z nich, trafiły do międzynarodowej dystrybucji i będą sprzedawane na rynkach amerykańskich, japońskich, australijskich i europejskich.

Z roku na rok wydajemy coraz więcej polskich tytułów, których część jest dystrybuowana wspólnie z marką RSD na zagranicznych rynkach! Dodatkowo, jako pierwsi dowiecie się, ile i jakie tytuły pojawią się w tym roku na Record Store Day. Oficjalnie lista będzie udostępniona 7 kwietnia w godzinach wieczornych.

– brzmi komunikat prasowy Record Store Day

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →