Nachodzi kwaśna płyta od Recondite

1 974
News
Nachodzi kwaśna płyta od Recondite

Artysta ujawnił ostatnio kilka szczegółów dotyczących jego czwartego albumu zatytułowanego "Placid". Krążek ukaże się dopiero pod koniec października, ale już teraz możesz posłuchać jednego z utworów!

Lorenz Brunner aka Recondite, niemiecki przedstawiciel romantycznego techno skończył właśnie pracę nad swoim kolejnym długogrającym krążkiem. „Placid” ukaże się w wytwórni z Los Angeles – Acid Test. Placid to 10 melancholijnych utworów, opierających się na brzmieniach Rolanda TB-303, z czego jeden powstał przy współpracy z duetem Tale Of Us. To drugi krążek Recondite, który ukaże się nakładem Acid Test. Artysta wydał w tej wytwórni także swój debiutancki album „On Acid„.

To nie koniec niespodzianek dla fanów Recondite. Acid Test wyda reedycję album „On Acid” 18 września, zarówno w formacie vinyl i cd. Tego dnia ukaże się także EPka z nowym materiałem Brunnera pt. „Limber/Undulate – Lawrence Mixes„.
Poniżej możecie zobaczyć tracklistę „Placid” LP i znaleźć odsłuch do utworu „Pass Up” z nadchodzącego krążka Recondite.Recondite – Placid [Acid Test]

Data wydania: 10.2015

Tracklista:
01. Compel
02. Pass Up
03. Undulate
04. Sequenze Ft. Tale Of Us
05. Pages
06. Subdue
07. Ley
08. Placid
09. Poised
10. Nifty