Recondite live na Brzozowej i w Prozaku – ZAMÓW BILETY!

2 416
Wydarzenie
Recondite live na Brzozowej i w Prozaku – ZAMÓW BILETY!

Autor świetnego albumu "Hinterland" zagra live 24 stycznia w warszawskim klubie Brzozowa 37, a dzień później wystąpi przed publicznością krakowskiego Prozaka. Bilety na obie imprezy z udziałem Recondite możecie zamawiać na naszej stronie.

Recondite to pseudonim Lorenza Brunnera, niemieckiego producenta, który w ciągu ostatnich lat konsekwentnie umacnia swoją pozycję na scenie elektronicznej. Pierwsze winyle wydawał na prowadzonym przez siebie labelu Plagent. Jego talent szybko dostrzegł Scuba, który zaproponował Lorenzowi kontrakt w Hotflush. W 2012 roku Recondite wypuścił świetny mini-album „On Acid” na Absurd Recordings, natomiast w listopadzie ubiegłego roku nakładem Ghostly International ukazał się pełnoprawny debiutancki krążek, zatytułowany „Hinterland„.
Już za kilka dni nadarzy się okazja do sprawdzenia materiału z płyty na żywo, bowiem Recondite zagra live 24 stycznia w warszawskim klubie Brzozowa 37, a dzień później odwiedzi krakowski Prozak 2.0. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.