Złap oddech z Rebeką

Zapowiedzi

Najnowsze wydawnictwo duetu Rebeka, zatytułowane "Breath EP", ukaże się 3 listopada. Artyści ruszają także w trasę koncertową.

Rebeka rozpoczęła nowy etap kariery świetnym debiutanckim albumem Hellada, który zapewnił im koncerty w całej Polsce. Po zaczerpnięciu inspiracji z wielu podróży, duet wrócił do studia ze świeżymi pomysłami i ukończył pracę nad nową EP.

– Postanowiliśmy wprowadzić więcej koncertowej drapieżności do studyjnych nagrań, z pewnością będzie to dalszy kierunek naszych poszukiwań – tak mówi o materiale Iwona. Bartosz dodaje: To będzie mroczne i hipnotyzujące wydawnictwo, pokazujące inną twarz Rebeki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na wydanej wyłącznie w formie cyfrowej EP-ce znajdą się trzy utwory: pulsujący “Breath”, eksperymentalny “Into The Ground” oraz energetyczny remix tytułowego “Breath”, wykonany przez gwiazdę koreańskiej elektroniki – zespół IDIOTAPE.

Rebeka z pewnością zaprezentuje nowy materiał na najbliższych 12 potwierdzonych koncertach w tym m.in. podczas kolejnej polskiej edycji Boiler Room.

06.11. Sfinks700, Sopot
07.11. Mjazzga, Elbląg
13.11. Boiler Room, Warszawa
14.11. Eskulap, Poznań
15.11. City Hall, Szczecin
20.11. Rude Boy, Bielsko-Biała
21.11. Bar/Lokal, Rzeszów
22.11. Rotunda, Kraków
23.11. Wytwórnia, Łódź
27.11. Zmiana Klimatu, Białystok
28.11. Od Nowa, Toruń
30.11. Nowy Andergrant, Olsztyn

Rebeka – Breath Ep

data wydania: 03.11.2014

źródło: materiały promocyjne

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →