Świeże klipy do polskich numerów

2 897
News
Świeże klipy do polskich numerów

Prezentujemy świeże klipy do utworów polskich artystów, które pojawiły się w ciągu kilku ostatnich dni. Zobacz nowe video m.in. Rebeki, XXANAXX i Plastic!

Duetu Rebeka przedstawiać oczywiście nie trzeba, bowiem Bartosz Szczęsny i Iwona Skwarek mają w Polsce już mocno wyrobioną markę. „Fail” to kolejny singiel z ich debiutanckiego albumu „Hellada”, który ukazał się w ubiegłym roku.

REBEKA – FAIL

Iwona Skwarek wystąpiła też gościnnie w nowym numerze niemieckiego tria Moullinex – „To Be Clear„. Nie jest to ich pierwsza współpraca, bowiem wcześniej Niemcy remiksowali singiel Rebeki „Melancholia”.

MOULLINEX FEAT. IWONA SKWAREK – TO BE CLEAR

Zespół The Ploy na muzycznej mapie pojawił się dzięki wydanemu w 2010 roku własnym sumptem krążkowi. Zapowiedzią nowej płyty poznańskiego zespołu jest prezentowany niżej singiel „Use The Gun„.

THE PLOY – USE THE GUN

Od ubiegłego roku oczy i uszy całej polskiej sceny są zwrócone w kierunku warszawskiego duetu XXANAXX. Numer „Got U Under” pochodzi z rewelacyjnej EP-ki „Disappear” dla U Know Me Records.

XXANAXX – GOT U UNDER

Muzycy z białostockiego Griot Groove połączyli siły z Nataszą Topor, co doprowadziło do powstania numeru „Dym” oraz klipu do niego.

GRIOT GROOVE FEAT. NATASZA TOPOR – DYM

Animowany klip autorstwa Dawida Kępskiego do kawałka „I Want U” kilka dni temu zaprezentowała formacja Plastic.

PLASTIC – I WANT U