Ravekjavík, czyli przyjaźń i muzyka w stadzie. Dołącz do wspólnoty

fot. Ravekjavik/Materiały promocyjne
Eventpromo
Ravekjavik

Dość alienacji i kultury jednostki! Stado zbiera się w Ravekjavíku, gdzie nie ma miejsca na odosobnienie.

Ravekjavík ponownie zagości w samym sercu Łodzi. Zasady są proste: żadnych -izmów i żadnych -fobii, sama sztuka na wypasie. W programie nie tylko całonocne rave’y. Ravekjavík Ind. w ciągu dnia otwiera drzwi dla wszystkich i zaprasza na darmowe warsztaty, wystawy i koncerty.

Witamy w Ravekjavík Ind.

Ravekjavík to nie tylko letni festiwal. Jego organizatorzy stawiają przede wszystkim na partycypację i szczerą komunikację. Wychodzą naprzeciw wszystkim uczestnikom i uczestniczkom, którzy mają aktywnie uczestniczyć w powstawaniu festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Radykalna wspólnota i kolektywne spędzanie czasu – bez konsumowania pustych treści, bez targetowania, bez optymalizowania, odmierzenia i monetyzacji czasu wolnego. Ravekjavík Ind. to przeciwieństwo odosobnienia i alienacji – nie maskujemy samotności, budujemy autentyczne relacje z ludźmi, którzy nas otaczają.

– czytamy na stronie wydarzenia.

Sprawdź: Przewodnik po najlepszych festiwalach z elektroniką w Polsce

24 i 25 czerwca, między ul. Wólczańska 55/59 a ul. Gdańska 86/88 w Łodzi, będziemy mięli okazję doświadczyć pełnego spektrum gatunków muzyki. Od organizowanego we współpracy z Up To Date Festival Salonu Ambientu, przez koncert Tonfy, aż po set DJ Narciso. Na scenie wystąpią nie tylko najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny, ale i goście z Islandii, Portugalii, USA, Ukrainy czy Wielkiej Brytanii.

Poza serią nocnych eventów, Ravekjavík zaprasza również na wydarzenia w ciągu dnia. Niebiletowane, otwarte wystawy, targi, koncerty i projekcje filmowe zapewnią atrakcję tym, którzy wolą wcześniej kończyć imprezę. W planie części dziennej m.in.: koncerty Marcusa Saudy, Tritonz i Szymona Nygarda, Ravekjavík Stragany, jak również wystawa Grupy Frakcja.

fot. Materiały promocyjne

Ravekjavík. Piątkowa i sobotnia owca

Dzienne wydarzenia festiwalu są niebiletowane i otwarte dla każdego. Bilety na nocne, piątkowe eventy w obecnej puli kupicie za 50zł, natomiast na sobotnie koncerty za 90 zł. Wejściówki są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie RAVEKJAVIK, natomiast wszystkie dodatkowe informacje udostępniane są na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku.

Przestrzeń Ravekjavík będziecie mogli i mogły odwiedzić zarówno w dniach festiwalu, jak i przez cały czerwiec, w okresie przygotowań i wydarzeń towarzyszących. Jeżeli chcesz stać się częścią tej wyjątkowej wspólnoty i aktywnie partycypować w tworzeniu festiwalu, napisz na [email protected]!

Łap wejściówki na Ravekjavík!

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →