Rave na wysokości 2000 metrów

News

Czy myśleliście kiedykolwiek jak to jest zjechać ze stoku wprost na imprezę z udziałem Paula Kalkbrennera? Przedstawiamy Wam Rave On Snow!

Na początku listopada pisaliśmy o Snowbombing 5-cio dniowym klubowym wyjeździe w austriackie Alpy. Dziś przedstawiamy Wam kolejną opcję na szalony wyjazd w góry. Rave On Snow, odbędzie się w tym roku już po raz szesnasty. Na wysokości ponad 2000 metrów w austriackich Alpach oprócz zimowych atrakcji sportowych czeka na wszystkich uczestników wyśmienity line-up.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Rave On Snow po raz pierwszy odbył się w 1993 roku i wzięło w nim udział około 60 osób i kilku djów. To miał być szalony wyjazd w góry – jazda na desce plus wieczorne imprezy. Obecnienie w Rave On Snow bierze udział kilka tysięcy osób i kilkudziesięciu najbardziej znanych artystów w kręgu muzyki elektronicznej.

 

Rave On Snow rozpocznie się 11 grudnia 2009 roku i potrwa 2 dni.

Więcej informacji na temat wyjazdu znajdziecie na oficjalnej stronie Rave On Snow.

 

Line up:

Live: Paul Kalkbrenner, Extrawelt, Johnny D, Gaiser, Clickbox, Kiki, Marco Zenker, Channel X, Nude, Sascha Appel & Der Breuer, Wacker & Zittrich, Patrick Baer

 

Djs: Chris Liebing, Pascal Feos, Andre Galluzzi, Moonbootica, Felix Kröcher, Oliver Koletzki, Guido Schneider, Sascha Funke, Superpitcher, Matthias Tanzmann, Mathias Kaden, Martinez, Luna City Express, Fabrizio Maurizi, Margaret Dygas, Florian Meindl, Eric Sneo, Ion Ludwig, Tommy Four Seven, Chris Wood, Meat, Lucca, Domenico D´Agnelli, Julietta + więcej

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →