Moda w rytmie Rave w Poznaniu! ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Rave & Fashion Festival to niezwykłe wydarzenie łączące modę i muzykę elektroniczną, które zawita do poznańskiej Starej Rzeźni już 9 października tego roku.

Rave & Fashion to projekt łączący modę i muzykę często ukrywaną i pokazywaną w wąskich kręgach. Festiwal ma na celu promocję artystycznego środowiska, młodych twórców, projektantów mody, stylistów, fotografów oraz dj’ów i producentów. Już 9 października tego roku w poznańskiej Starej Rzeźni będziemy świadkami niezwykłego wydarzenią łączącego w sobie pokaz mody z imprezą klubową, odbywającą się na kilku scenach muzycznych.


Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Organizatorzy festiwalu poszukują również kreatywnych projektantów mody chcących pokazać swoją kolekcję w ramach Rave & Fashion. Jeśli jesteś autorem kolekcji składającej się co najmniej z sześciu total look’ów i chcesz zaprezentować ją w totalnie industrialnym wnętrzu to masz teraz taką niepowtarzalną szansę.

 

 

Także podczas Rave & Fashion odbędą się jednodniowe warsztaty Eko Off Fashion. Projekt powstał z myślą o młodych ludziach, otwartych na zmiany, chcących podjąć wyzwanie, jakim jest tzw. „szybka moda”. Organizatorzy stawiają tutaj tylko na Total Look, czyli jeden kompletny strój stworzony podczas całego dnia warsztatów. Wszystkie kreacje zostaną zaprezentowane na wieczornym pokazie mody. Więcej informacji na temat warunków uczestinctwa w pokazazie mody oraz warsztatach znajdziecie w dziale IMPREZY.

 

Oczywiście Rave & Fashion to także festiwal muzyki elektronicznej. Na 4 scenach – Techno, Dubstep & DnB, NuRave, Electropunk oraz Chillout) usłyszymy sety ponad 35 artystów! Główną gwiazdą wieczoru będzie rezydent berlińskiego Tresora Irie Electric!

 

ZOBACZ PEŁEN LINE-UP IMPREZY!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →