Ramiro Lopez przerywa ciszę zapowiedzią nowej EPki

160
News
Ramiro Lopez

Ramiro Lopez - postać, którą śmiało można określić współtwórcą nowej fali hiszpańskich artystów elektronicznych, wydaje nową EPkę.

Ramiro Lopez – okres artystycznej ciszy producenta

Mało było ostatnio słychać o hiszpańskim artyście. Za dużo nie grał, wydawać solowo nie wydawał. Jak się jednak okazuje – miało to swój cel. Otóż Ramiro Lopez tworzył!

Wczoraj do sieci trafiły skrawki z jego najnowszej epki o dźwięcznym tytule Sweating. Przy okazji premiery, Lopez potwierdził, że pracuje nad większą partią materiału dla takich wytwórni jak Drumcode, Noir Music i swojej własnej Odd’s Imprint.

Ramiro Lopez wydaje nową epkę, premiera 9 grudnia

Nowy materiał hiszpańskiego producenta to pierwsza jego solowa EP od lat. Materiał Lopeza ukaże się 9 grudnia nakładem „kociego” labelu Suara. Choć nie znamy jeszcze pełnych wersji utworów, jedno jest już dziś pewne. Sweating sprawi, że nie raz spocimy się w jego rytmach na klubowych parkietach.

Ramiro Lopez Sweating EP – tracklista

W skład EPki wchodzą 4 tracki. Ich listę możecie sprawdzić poniżej:

1. Ben Ben
2. Universe
3. Unwilling to Change
4. Nasa is Sweating feat. Theo Nasa

Ramiro Lopez Sweating EP – snippets

W tym roku mogliśmy usłyszeć już kilka wydawnictw Ramiro Lopeza, jednak każde z nich realizowane było przy współpracy z innym artystą. Na specjalną uwagę zasługuje wydany z marcu tego roku kawałek On your face. Utwór powstał we współpracy z jedną z ciekawszych postaci świata techno ostatnich miesięcy – Juliet Fox. Przypomnijmy, że austriacka artystka ma w tym roku na swoim koncie współautorstwo bezapelacyjnego hitu. Chodzi o wydany z duetem SpektreThinking about you. Posłuchajcie.

Spektre ft Juliet Fox – Thinking About You

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.