Radioblue – Take Me Home

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/05/18
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Lubię słuchać debiutów, gdyż są one zwykle nieprzewidywalne i zaskakujące. Szczególnie lubię, jeśli zaskakują w sposób pozytywny, dokładnie tak jak zrobił to singiel ’Take Me Home’ projektu Radioblue
Radioblue tworzy rodzeństwo Sylwia Van Der Wonderland oraz Robert Kubicki. Dokonaniami duetu zainteresował się sam Dapayk, wydając debiutancki singiel na swoim Fenou, słynącym głównie z wydawnictw na 10-calowych winylach.
Przyjemność słuchania zawdzięczamy przede wszystkim głosowi Sylwii – delikatnemu, przypominającemu miejscami Emikę, do której mam szczególną słabość. Minimalowo-house’owa warstwa muzyczna stanowi za to doskonałe tło dla takiej konwencji. Dotyczy to wersji oryginalnej oraz remiksu Arjuna Schiks, który to jest odrobinę głębszy, przez co najbardziej trafia w mój gust.
Waszej uwadze nie powinien umknąć również remix Umami, najbardziej taneczny i rozbudowany muzycznie z całego zestawu. 'Take Me Home’ okazuje się produktem z dużym potencjałem interpretacyjnym, lub też wszyscy remikserzy po prostu wykonali dobrą robotę.
Nie pozostaje nic innego, jak tylko kibicować kolejnym poczynaniom Radioblue. Oby były równie tak dobre, jak debiut. Polecam!


Take Me Home EP by Radioblue

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Take Me Home (Umami Remix)

02. Take Me Home (Original Mix)

03. Take Me Home (Arjuna Schicks Remix)

04. Take Me Home (Le Prix Remix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →