PVLV nagrał świetny techno-breakbeatowy kawałek, który możesz kupić i pomóc Ukrainie, ojczyźnie artysty

fot. Vadim Vrublevski
News
PVLV

Wytwórnia Holding Hands Records prezentuje kolejny singiel wspierający Ukrainę. To wydanie ma jednak wyraźnie osobisty charakter. Za sterami pochodzący z Odessy PVLV.

Scena muzyczna nieprzerwanie wspiera ofiary wojny w Ukrainie. Od streamingów-zbiórek, przez arkusze Google’a, aż po dedykowane składanki – współczesna elektronika zareagowała jak jedna rodzina. Mimo że od agresji na skalę kraju mijają kolejne miesiące, muzycy nieprzerwanie starają się podejmować działania wspierające ofiary wojny.


“Flow State” od PVLV


Najnowszy kawałek od DJa z Odessy to brawdziwy bangier. Na dynamicznym, break-beatowym numerze usłyszymy m.in. sample z Die Antwoord.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Utwór pochodzącego z Ukrainy producenta jest już szóstym singlem wydanym przez wytwórnię Holding Hands Records, na rzecz wsparcia Ukrainy.


Single dla Ukrainy


Londyński label od lutego nieprzerwanie obserwuje sytuację w Ukrainie. Zanim usłyszeliśmy “Flow State” od PVLV, wytwórnia Holding Hands Records wydała już pięć piosenek-cegiełek.


W obliczu okropności mających miejsce w Ukrainie, których wszyscy jesteśmy świadkami, chcieliśmy pomoc choć w tak niewielkim stopniu.

– mówią inicjatorzy akcji.


Dochód z każdego z utworów jest w pełni przekazywany na rzecz funduszu wsparcia ukraińskich uchodźców i uchodźczyń. Zyski trafią bezpośrednio do organizacji Disaster Emergency Committee.


Każdy kawałek jest dostępny do kupienia w serwisie Bandcamp za minimum 99 centów. Kupujacy mogą zadeklarować jednak dowolną, wyższą kwotę, której całość trafi do DEC.


Wcześniej w ramach projektu


Utwory, które do tej pory ukazały się w ramach inicjatywy wsparcia ze strony HHR, w znacznej mierze utrzymane są w żywym, dynamicznym klimacie. Swoje kawałki na rzecz akcji opublikowali również Monotronique, Hunter Starkings, Dawn Razor & Ultranoise, Ocean Stirs i Liebus.


Wszystkie utwory znajdziecie na stronie Bandcamp Holding Hands Records.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →