PURE LOVE 2020. Wrocławska impreza przepełniona miłością

Eventpromo
Monoloc i Fideles na imprezie PURE LOVE 2020

Jeśli planujesz walentynkowy wieczór spędzić z drugą połówką, ale Twoja raverska dusza domaga się weekendowych tańców, to Projekt Pralnia ma dla Ciebie propozycję.

PURE LOVE 2020 – rozkład jazdy

PUPRE LOVE to jedyna w swoim rodzaju impreza w Polsce. Stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy mają bardziej romantyczne plany (chodź nie wiem, co może być bardziej romantycznego od dobrej imprezy) na walentynkowy wieczór. Wrocławski Projekt Pralnia przygotował coś naprawdę pięknego. 9 godzin, 2 sceny, 10 artystów. I to jakich! Headlinerami tego wieczora będą ?ideles i Monoloc.

Fideles we Wrocławiu na PURE LOVE 2020

Fideles to duet, który zaprezentuje publice swoje niezwykle unikatowe podejście do muzyki techno. Pochodzący z Włoch artyści, swoimi produkcjami zrywają z mrocznym i industrialnym obrazem tego gatunku, proponując odrobinę bardziej emocjonalne i radosne podejście. Ich dokonania muzyczne spotkały się z niezwykle ciepłym odbiorem słuchaczy na całym świecie. Niech za dowód uznania dla tworzonej przez Fideles muzyki posłużą wydawnictwa w stajni Afterlife. Warto dodać, że to pierwszy występ tej grupy w Polsce.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Monoloc we Wrocławiu na PURE LOVE 2020

Monoloc to producent z troszkę innej bajki, reprezentujący bardziej mroczne i brudne podejście do muzyki klubowej. Jego hipnotyzujące występy usłyszeć można w najważniejszych klubach na świecie, z berlińskim Berghain na czele. Tego wieczoru uraczy wrocławską publikę swoim dj setem, którego próbkę możecie znaleźć poniżej.

PURE LOVE 2020 – kto jeszcze wystąpi?

W line-upie nie zabraknie również najwyższej klasy polskich reprezentantów. Organizatorzy postawili na sprawdzone i docenione osobistości rodzimej sceny klubowej. I tak na PURE LOVE 2020 zagrają: Leon, AksamitMIÓD, Seb b2b Igor oraz Max Tolmachev.

PURE LOVE 2020 we Wrocławiu – bilety

Impreza PURE LOVE 2020 odbędzie się 15 lutego we wrocławskim Projekcie Pralnia. Start – godzina 23:00. Bilety do nabycia na stronie Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

PURE LOVE 2020 - Wrocław, Projekt Pralnia | 15.02.2020

Biletomat.pl
od 49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również