2 tygodnie do nieskończoności czyli PURE Festival w liczbach!

News

9 grudnia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nadciąga premiera PURE Festival w Warszawie. Co wiemy na temat tej imprezy? Postaramy się opisać Wam to wszystko kilkoma liczbami!

9 – świetnych zagranicznych oraz polskich artystów. Na imprezie usłyszycie: FAITHLESS DJ SET, TIEFSCHWARZ, FORMAT:B, DOSEM oraz SAYTEK LIVE. Headlinerów imprezy wesprą: DEAS, LEON, TRUANT oraz ĆMY.
12 – godzin imprezy z najlepszą muzyką elektroniczną. Pamiętajcie! Dobrze przygotujcie swoje ciała do całonocnych tańców bo po tej nocy przypomnicie sobie czym są zakwasy!
3600 – metrów kwadratowych powierzchni H4 w EXPO XXI. Jednej z najnowocześniejszych, ogrzewanych, przestrzeni w Warszawie. Mimo chłodnej aury na zewnątrz, na hali poczujecie się jak w ciepłym domku.
30 000 – watt krystalicznie czystego dźwięku d&b audiotechnik. Doskonała akustyka H4 oraz berlińskie brzmienie soundsystemu od Craftman Polska przebije Wasze ciała głębią bassu oraz spowoduje tak bardzo bliską Wam arytmię.
3 – kilometry od centrum Warszawy! Na imprezę dojedziecie w kilka minut z każdego zakątka Stolicy. Jeżeli będziecie podróżować z innego miasta koniecznie zapoznajcie się ze wskazówkami. Więcej informacji znajdziecie tu: http://purefestival.pl/info/dojazd/.
135 – złotych za bilet w drugiej puli. Ta znika w bardzo szybkim tempie i będzie aktywna tylko do 30.11 do 23:59. Potem cena idzie w górę!
~ – miłość do muzyki!

9.12 / PURE FESTIVAL / Expo XXI / Warszawa

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zagrają: Faithless dj set, Format:b, Tiefschwarz, Dosem, Saytek live, Deas, Leon, Ćmy, Truant

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →