Elektroniczna wypożyczalnia muzyki dla DJ-ów już działa!

Zapowiedzi

Serwis Pulselocker, który umożliwia DJ-om wypożyczanie plików muzycznych, oficjalnie rozpoczął działalność. Czy nowa usługa stanie się dużą konkurencją do tradycyjnej sprzedaży plików mp3?

Kilka miesięcy temu, przy pierwszej prezentacji serwisu Pulselocker zastanawialiśmy się, czy taki sposób udostępniania muzyki przyjmie w środowisku DJ-skim. Wtedy serwis był we wczesnej fazie beta, a ilość plików muzycznych ograniczona. Teraz Pulselocker wystartował już oficjalnie wraz z 4-milionową bazą plików, zatem czy szykuje się rewolucja?

Przypomnijmy, że Pulselocker to elektroniczna wypożyczalnia muzyki dla DJ-ów. W ramach miesięcznego abonamentu możemy pobrać pliki audio na wirtualny dysk, a następnie odtwarzać je w trybie offline w Traktor Pro czy Serato DJ. Kiedy numer nam się znudzi, po prostu pobieramy na jego miejsce inny. Oczywiście można również dany utwór zakupić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dla osób, które obecnie nie wyobrażają sobie życia bez np. Spotify, przejście na Pulselockera może okazać się naturalną koleją rzeczy. A co Wy sądzicie o wypożyczalni plików?

Więcej info: https://pulselocker.com/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →