Pełny odsłuch nadchodzącej płyty Ptaków

5 116
News

Poznaliśmy szczegóły debiutanckiej płyty duetu Ptaki! Jaromir i The Phantom udostępnili pełny odsłuch albumu "Przelot". POSŁUCHAJ!

Ptaki to Jaromir i The Phantom, doświadczeni didżeje i producenci z Warszawy, znani również z solowej działalności. W 2014 zadebiutowali jako duet w nieustannie rosnącym w siłę polskim labelu The Very Polish Cut-Outs.
Winylowy sampler wytwórni z editami „Krystyna” i „Marek” od Ptaków, rozszedł się jak ciepłe bułeczki. Został m.in. bestsellerem w jednym z najbardziej znanych winylowych sklepów na świecie, Phonica w Londynie. „Krystyną” i innymi editami kręcili nie tylko polscy didżeje, zorientowani na house w klimatach disco/funk ale też takie sławy jak Eddie C, Jose Padilla czy Tycho.

Artyści ukończyli prace nad debiutanckim krążkiem, oczywiście pełnym nostalgii, romantyzmu i sampli. Niecałą godzinę temu muzycy udostępnili pełny odsłuch płyty na swoim koncie SoundCloud. Posłuchajcie w Muno.FM wszystkich 14 utworów z nadchodzącego albumu „Przelot„. Premiera debiutanckiego LP duetu już 30 maja!
Ptaki – Przelot [Transatlantyk]

Data wydania: 30.05.2015

Tracklista:

01. Czuła jest noc
02. Nie zabijaj
03. Warsaw
04. Ostatni kurs
05. Skit 1
06. Stacja zagłuszania
07. Za daleki sen
08. Skit 2
09. Słoneczny pył
10. Deszczem
11. Już kocham Cię tyle
12. Gdy nadchodzi księżycowa pora
13. Jelitkowo
14. Girlandy