Przyszłość leży w technologii? Kollektiv Turmstrasse i awatary 3D znowu w akcji

Fot. Kollektiv Turmstrasse
News
Kollektiv Turmstrasse

Kollektiv Turmstrasse, idąc za duchem czasu, zapowiadają kolejny ekskluzywny występ live z okazji najnowszego albumu Unity Of OppositesNiewątpliwą atrakcją całego projektu jest specjalna wirtualna przestrzeń eventowa, nominowana do nagrody FWA of the Day.

W połowie kwietnia pisaliśmy o nowym projekcie Nico Plagemanna i Christiana Hilschera, zatytułowanym Unity Of Opposites, mającym być nie tylko albumem koncepcyjnym, stylistycznie dystansującym się od poprzedniego brzmienia Turmstrasse, ale ma nadawać mu dodatkowe znaczenie od strony kolekcjonerskiej i – tu nowość – technologicznej”. Jak to wygląda w praktyce? Poznajcie szczegóły.

Kollektiv Turmstrasse

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Kollektiv Turmstrasse

Kollektiv Turmstrasse idzie w technologię

Niemiecki duet, we współpracy z agencją cyfrową Demodern, stworzył wirtualną przestrzeń, coś na kształt futurystycznego krajobrazu, w którym użytkownicy (goście) mogą cieszyć się zapomnianą atmosferą klubu i festiwalu. Każdy z wygenerowanych awatarów może swobodnie poruszać się po klubie i korzystać z baru. Sety DJ-ów wyświetlane są na ogromnych parkietowych wideo-ścianach, a wszystko w ramach premiery Unity Of Opposites.

Kollektiv Turmstrasse

Fot. Kollektiv Turmstrasse

Transmisja na żywo jest centralnym punktem nowego projektu Kollektiv Turmstrasse. Łączy w sobie studio nagraniowe z przestrzenią wypełnioną społecznością. Każdy detal jest dopracowany niezwykle szczegółowo tak, aby wszystko było płynne, oszałamiające. Światło i atmosfera są ze sobą dobrze skoordynowane, animowane wizualizacje są dostosowane do tempa i atmosfery muzyki. Analiza dźwięku dopasowuje się do pokazu świetlnego i rytmu.

Najbliższy live stream nie ma jeszcze oficjalnej daty, ale wiadomo, że odbędzie się w maju. Podobnie jest z biletami. Za kwietniową odsłonę trzeba było zapłacić 5 euro.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →