Przenieś się do wirtualnego świata klubowego w… Korei Południowej

News
onit.life

Poznajcie onit.life, platformę klubową online, której celem jest połączenie kultury muzyki elektronicznej z nieograniczonymi możliwościami gier online. Dostępna wewnątrz gra ma na celu podniesienie świadomości na temat niedostatecznie rozwiniętej sceny życia nocnego w Korei Południowej.

Stworzenie onit.life zostało wsparte finansowo przez platformę podróżniczą Trippin i markę odzieżową Tommy Jeans. Ta, w ramach kampanii Music Takes you Further Campaign, wspiera artystów w innych krajach w tworzeniu projektów zmieniających ich społeczności.

Fot. Seoul Community Radio

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Seoul Community Radio

Seoul Community Radio. Gra i impreza w jednym

Platforma onit.life przez kolejne 7 dni będzie gospodarzem środowiska w stylu klasycznej internetowej strzelanki. Każdy z użytkowników będzie mógł odbyć wędrówkę przez krajobraz 3D w ramach „imprezy” o nazwie A Decade of Seoul Parties 2010-2020 zbudowaną we współpracy Seoul Community Radio i 3D Nose Studio, a zasilaną przez silnik gry Unreal Engine, wyprodukowany przez przedsiębiorstwo Epic Games. Dość istotnym mankamentem gry jest fakt, że użytkownik będzie mógł korzystać z onit.life jedynie przez 15 minut.

W momencie, gdy fizyczna scena klubowa stoi w obliczu potrójnego zagrożenia ze strony ograniczeń Covid-19, braku rządowego wsparcia finansowego i negatywnego postrzegania przez społeczeństwo, chcieliśmy stworzyć coś, co byłoby rodzajem swoistej kapsuły czasu wszystkich pozytywnych wkładów, jakie społeczność wniosła w reputację Korei jako miejsca, gdzie życie nocne jest warte uwagi

– wyjaśnił współzałożyciel SCR, Richard Price

Seoul Community Radio

Odpowiedzialnymi za stworzenie wirtualnych mediów w grze jest szóstka znanych fotografów koreańskiej subkultury: Chosen1, HansyHyunkeemKaipaparazzi, Stillm45 i Sung. Całość udźwiękowiona jest dzięki kompilacji 15 producentów z Seulu, w tym współzałożycieli SCR, DJ Bowlcut, Apachi, Xanexx i Skope tak, aby oddać grze w pełni lokalny charakter. Utwory te będą dostępne na kanałach streamingowych koreańskiej platformy już od przyszłego tygodnia. Na inaugurację wystawy DJ Conan przygotował również godzinny mix. Na sam koniec onit.life planuje zorganizować wirtualne rave’y i koncerty.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →