Przedstawiono sześciopunktowy plan ponownego otwarcia berlińskich klubów

News
Kluby na równi z teatrami

W planie ponownego otwarcia berlińskich klubów poruszono m.in. kwestię pilotażowych imprez, szybkich testów na koronawirusa oraz zapowiedziano powstanie specjalnego centrum informacyjnego.

Berlin testuje imprezy w klubach

W dniu 27 marca Berlińska Komisja Klubowa we współpracy z klubem Holzmarkt zorganizują imprezę testową, podczas której obowiązywać będą zasady testowania na koronawirusa, dystansu społecznego i noszenia masek. Bilet i szybki test COVID-19 będzie kosztował 20 euro.

Zapraszamy was do naszej nowo wybudowanej sali tanecznej z nowoczesną wentylacją i 9-metrowymi sufitami. Dostosowaliśmy się do zaleceń ekspertów, żeby zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczną i wygodną zabawę – możemy przeczytać w oświadczeniu klubu Holzmarkt.

Berlin testuje imprezy w klubach

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Nowe wnętrze klubu Holzmarkt

Berlin – jest plan ponownego otwarcia berlińskich klubów

Imprezy testowe, które odbędą się w najbliższym czasie w Berlinie, stanowią tylko jedno z zagadnień, jakie zostały opracowane przez Berlińską Komisję Klubową w ramach sześciopunktowego planu ponownego otwarcia lokali, barów i klubów nocnych.

Pozostałe punkty to:

  •  zorganizowanie centrum informacyjnego, w którym będzie można znaleźć zalecenia i przepisy dotyczące higieny w miejscach publicznych, jakie obowiązują w czasie pandemii
  • konieczność rejestrowania przez kluby liczby gości
  • zapewnienie przez kluby odpowiedniego systemu wentylacji i systemu miejsc siedzących
  • wdrożenie aplikacji mobilnych, które będą zaznajamiały gości klubów z zasadami higieny i bezpieczeństwa oraz będą wysyłać alerty
  • prowadzenie kampanii informacyjnych w Berlinie

Tego rodzaju program pilotażowy jest wyjątkowy w całych Niemczech i powinien przyczynić się do tego, byśmy wszyscy, jak najszybciej, mogli brać udział w wydarzeniach kulturalnych – skomentował sprawę berliński minister kultury Klaus Lederer

Berlin – kluby ze wsparciem rządu i zwykłych ludzi

Warto zaznaczyć, że z pomocą państwowych i federalnych rządowych programów pomocy kryzysowej oraz apeli o darowizny i pożyczki, żaden z 300 lokali członkowskich Berlin Club Commissions nie został zamknięty.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →