Przedstawiono sześciopunktowy plan ponownego otwarcia berlińskich klubów

News
Kluby na równi z teatrami

W planie ponownego otwarcia berlińskich klubów poruszono m.in. kwestię pilotażowych imprez, szybkich testów na koronawirusa oraz zapowiedziano powstanie specjalnego centrum informacyjnego.

Berlin testuje imprezy w klubach

W dniu 27 marca Berlińska Komisja Klubowa we współpracy z klubem Holzmarkt zorganizują imprezę testową, podczas której obowiązywać będą zasady testowania na koronawirusa, dystansu społecznego i noszenia masek. Bilet i szybki test COVID-19 będzie kosztował 20 euro.

Zapraszamy was do naszej nowo wybudowanej sali tanecznej z nowoczesną wentylacją i 9-metrowymi sufitami. Dostosowaliśmy się do zaleceń ekspertów, żeby zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczną i wygodną zabawę – możemy przeczytać w oświadczeniu klubu Holzmarkt.

Berlin testuje imprezy w klubach

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Nowe wnętrze klubu Holzmarkt

Berlin – jest plan ponownego otwarcia berlińskich klubów

Imprezy testowe, które odbędą się w najbliższym czasie w Berlinie, stanowią tylko jedno z zagadnień, jakie zostały opracowane przez Berlińską Komisję Klubową w ramach sześciopunktowego planu ponownego otwarcia lokali, barów i klubów nocnych.

Pozostałe punkty to:

  •  zorganizowanie centrum informacyjnego, w którym będzie można znaleźć zalecenia i przepisy dotyczące higieny w miejscach publicznych, jakie obowiązują w czasie pandemii
  • konieczność rejestrowania przez kluby liczby gości
  • zapewnienie przez kluby odpowiedniego systemu wentylacji i systemu miejsc siedzących
  • wdrożenie aplikacji mobilnych, które będą zaznajamiały gości klubów z zasadami higieny i bezpieczeństwa oraz będą wysyłać alerty
  • prowadzenie kampanii informacyjnych w Berlinie

Tego rodzaju program pilotażowy jest wyjątkowy w całych Niemczech i powinien przyczynić się do tego, byśmy wszyscy, jak najszybciej, mogli brać udział w wydarzeniach kulturalnych – skomentował sprawę berliński minister kultury Klaus Lederer

Berlin – kluby ze wsparciem rządu i zwykłych ludzi

Warto zaznaczyć, że z pomocą państwowych i federalnych rządowych programów pomocy kryzysowej oraz apeli o darowizny i pożyczki, żaden z 300 lokali członkowskich Berlin Club Commissions nie został zamknięty.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →