Purple Disco Machine, Mark Knight i Weiss w Próżności!

1 234
News
Purple Disco Machine, Mark Knight i Weiss w Próżności!

Poznański klub ogłasza swoje najmocniejsze punkty w programie na początek 2019 roku.

To już 4 miesiące od kiedy Próżność pojawiła się na klubowej mapie Poznania. Do tej pory w murach tajemniczej kamienicy wystąpili m.in. Detroit Swindle, Dj Boring, Robag Wruhme czy Claptone (bilety wyprzedały się w ciągu dwóch godzin!)
Poznaliśmy już najgłośniejsze nazwiska, które pojawią się przy al. Niepodległości 8a w pierwszej połowie 2019. Sezon otworzy autor jednego z największych house’owych hitów zeszłego lata – Weiss („Feel My Needs”). Dj i producent, który zadebiutował w 2013 od samego początku zdobył uznanie mediów (duża rotacja na BBC RADIO 1), organizatorów największych imprez (regularne występy w londyńskim Fabric, festiwale jak BPM) czy szefów wytwórni takich jak Dirtybird czy Toolroom. Weiss w Próżności zagra już 26 stycznia. 

W kolejnym miesiącu najjaśniej zaświeci postać legendy klubowej sceny – Marka Knighta. Dj, producent, właściciel labelu Toolroom Records, jednym słowem człowiek instytucja zagra w Próżności 22 lutego.

Trzecim ogłoszonym headlinerem pierwszej części sezonu imprez w Próżności jest autor jednego z najlepszych setów zeszłorocznego Audioriver – Purple Disco Machine (na zdjęciu głównym). Urodzony w Dreźnie producent nadal promuje wydany w 2017 album „Soulmatic”, na którym znalazły się tak dobrze przyjęte na parkietach całego świata nagrania jak „Body Funk” czy „Devil In Me”. Purple Disco Machine w ostatnich miesiącach remiksował m.in. wspominane już „Feel My Needs” Weissa, „Praise You” Fatboy Slima czy klubowy klasyk „‘Shakedown – At Night”. W Próżności zaprezentuje na pewno wyjątkowo energiczny set osadzony w klimatach disco/house.

Trzy mocne nazwiska, których twórczość odbija się dużym echem na parkietach całego świata to nie koniec atrakcji, które zapowiadają się w Próżności, ponieważ lista zagranicznych artystów nie jest jeszcze zamknięta. Wiemy też, że w najbliższym czasie koncertować będą tam m.in. islandzki Vök, norweski Kadkmaddafakka czy RAU.