W Krakowie rusza Prozak 2.0

5 327
Wydarzenie
W Krakowie rusza Prozak 2.0

Kraków tęsknił za miejscem, w którym posłuchać można ambitnej muzyki elektronicznej, w wykonaniu zarówno czołowych polskich artystów jak i zagranicznych gwiazd z najwyższej półki. Czy odpowiedzią na to zapotrzebowanie będzie klub Prozak 2.0? Dziś otwarcie!

Klub Prozak to ikona krakowskiego clubbingu. W przeszłości miejsce na mapie naszego kraju, którego rządny najlepszych muzycznych wrażeń imprezowicz nie mógł ominąć. Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Klub przestał istnieć a wraz z nim zamknął się pewien etap klubowej historii Krakowa.

Całe szczęście, że podobnie jak w przypadku kultowego sopockiego Sfinksa, i w stolicy Małopolski znaleźli się ludzie, którzy postanowili tchnąć nowego ducha w miejce, które stanowiło o potencjale klubowym Krakowa. Nowa wersja to nowe wyzwania i również zmieniona nieco nazwa. Od dziś bowiem nazywać będziemy je Prozak 2.0. Co to oznacza?

„W wersji 2.0 – w formacie na jaki zasłużył, w stylu jaki zapoczątkował, z jakością, której w Krakowie próżno szukać. Niech świadczą o nas czyny, nie słowa – przedstawiamy artystów, których zaprosiliśmy na jesień: BLCKSHP + Justyna Steczkowska, Salva, Ossie, Saschienne, Rebeka, Cid Rim, The Clonious, SHMLSS DJs, Viadrina, Kuba Sojka, SLG, Ailo+Invent i inni. Aha – Anja Schneider też będzie.” – zapowiadają włodarze.

Dziś weekend otwarcia. Zagrają Chmara Winter i Eltron John, jutro Wildcookie, Kixnare i Good Paul. Więcej informacji szukajcie w naszym kalendarium i na oficjalnym profilu klubu Prozak 2.0 na muno.pl!

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za Prozak 2.0!