Prozak 2.0 prezentuje największe gwiazdy swojego sezonu

News

Jesteście ciekawi, co będzie się działo w nadchodzącym czasie w krakowskim Prozak 2.0? Sprawdźcie najnowsze ogłoszenie klubu!

Prozak 2.0 – jesień 2019

Na tę porę roku czekaliśmy najbardziej. Kluby w całej Polsce przedstawiają swoje programy na najbliższe miesiące. Przyszła pora na Prozak 2.0 – jeden z najmocniejszych punktów na mapie Krakowa.

prozak 2.0

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prozak 2.0 – program na jesień 2019

Kogo zaprosili bookerzy Prozak 2.0? Klub w tym sezonie stawia na sprawdzone nazwiska. Nie zabraknie polskich klasyków: Jacek Sienkiewicz czy Catz 'n Dogz oraz wielkich nazwisk: Kollektiv Turmstrasse, Damian Lazarus czy Robag Wruhme. Poniżej sprawdźcie, jakie karty wraz z datami odkrył klub:

28.09 Jacek Sienkiewicz
05.10 Kollektiv Turmstrasse
10.11 Damian Lazarus
16.11 Robag Wruhme
25.01 Catz 'N Dogz

Prozak 2.0 zapowiedział jeszcze bookingi następujących artystów: Błażej Malinowski, Sept, Agim, T A K A, Kuba Sojka, Deas, Vacos, Novika & Mr. Lex and more..

Prozak 2.0 – bilety na jesienne wydarzenia

Bilety na wybrane wydarzenia w klubie Prozak 2.0 są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Prozak 2.0 - bilety na jesienne wydarzenia 2019

Biletomat.pl
od 50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →