Kolejne gwiazdy na Próba Dźwieku Festiwal – BILETY!

Wydarzenie

Organizatorzy Próba Dźwięku Festiwal ogłosili nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w czerwcu w Tychach. Na Muno.pl ruszyła przedsprzedaż biletów na to wydarzenie!

Tegoroczna edycja Próba Dźwięku Festiwal odbędzie się w dniach 22-23 czerwca na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach. To idealna propozycja na rozpoczęcie letniego festiwalowego szaleństwa! Wśród potwierdzonych gwiazd festiwalu znalazły się takie nazwiska jak: Octave One, Todd Terje, Dirty Doering, Marcin Czubala, Catz’n Dogz, Kuba Sojka, Novika & Mr Lex czy też Pol_On.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dziś organizatorzy wydarzenie ogłosili listę kolejnych artystów, którzy wystąpią w Tychach. Niewątpliwie ogromne emocje wśród uczestników imprezy wzbudzi występ Mario Basanov & Vidis! Ogromną popularność przysporzył duetowi debiutancki krążek zatytułowany „Changed”, na którym wokalnie udzieliła się Jazzu. Artystkę będziemy mieli również okazję usłyszeć na żywo na Próba Dźwięku Festiwal!

To jednak nie koniec atrakcji. Do line upu dołączają także kolejni polscy artyści – SLG, Viadrina, Bueno Bros, Cocolino oraz Junie Punks!

Na Muno.pl ruszyła także sprzedaż I Puli dwudniowych biletów na to wydarzenie. W cenie zawarte jest miejsce pobytu na polu namiotowym.

Miejsce: Browar Obywatelski – Tychy

POTWIERDZENI ARTYŚCI:

Octave One, Todd Terje, Dirty Doering, Mario Basanov & Vidis, Marcin Czubala, Catz’n Dogz, Kuba Sojka, Chmara Winter, Novika & Mr Lex, Pol_On, SLG, Viadrina, Bueno Bros, The Lordz Team, EMILYROSE, LODY, Cocolino, Junkie Punks
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →