Primavera Sound 2022 zaprezentowała line-up

Fot. Materiały promocyjne
Festiwale News
Primavera Sound 2022 - znamy line-up

Wśród ogłoszonych gwiazd Primavera Sound 2022 znajdziemy Massive Attack, India Jordan, Disclosure, Bicep, Dreamcatcher czy Honey Dijon.

Primavera Sound 2022 – znamy line-up

Jednym z obowiązkowych kierunków festiwalowiczów jest Primavera Sound odbywająca się od 20 lat w Barcelonie. Organizatorzy eventu w tym i przeszłym roku zmuszeni byli odwołać imprezę z powodu pandemii koronawirusa. Wszystko wskazuje jednak na to, że Primavera Sund 2022 dojdzie już jednak do skutku. Taką przynajmniej mamy nadzieję i trzymamy za to kciuki.

Póki co ogłoszono line-up festiwalu. Wśród „elektronicznych atrakcji”  na scenach barcelońskiego festiwalu zobaczymy takich wykonawców jak m.in.:  Massive Attack, India Jordan, Ben UFO, Bicep, Dreamcatcher, Honey Dijon, DJ Shadow, Caribou, Disclosure, Jamie XX, Kohn Talabot czy Dj Fra. Swój udział w evencie potwierdziła również VTSS – polska DJ-ka, producentka, live performerka i wiodąca postać nowej fali energetycznej muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Primavera Sound 2022 – dwa weekendy z muzyką

Podobnie jak Coachella, barceloński gigant zostanie podzielony na dwa kolejne weekendy, zajmując Parc del Fòrum od 2 do 4 i od 9 do 11 czerwca. Format ten został wybrany przez organizatorów po to, aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi wymogami bezpieczeństwa związanymi z COVID-19.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →