Dla artysty i fana – 10 muzycznych prezentów

Lifestyle

Bielizna od Todda Terje, koszulka od Solomuna, a może czapka zimowa ze słuchawkami? Sprawdź nasze prezentowe propozycje na gwiazdkę 2016.

Bilet na Sylwestra / cena: ok. 40 – 70 zł

Krenzlin w Poznaniu, Sid Le Rock w Katowicach, Amotik w Sopocie… a to tylko kilka propozycji. Sprawdź sylwestrową ofertę na Blietomat.pl i kup komuś pod choinkę bilet na ostatnią imprezę tego roku ; )

Todd Terje Underwear / cena: ok. 130 zł

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chodzi o merch dla fanów to Todd Terje, król disco muzyki klubowej, prześcignął wszystkich. Na jego stronie internetowej możesz zaopatrzyć się w parę majtek. W razie czego pamiętajcie, że nie można ich zwrócić.

The Controller Backpack V2 / cena: ok. 640 zł

Ekipa DJ TechTools, spryciarze.pl dla didżejów, wraz z guru kontrolerów MIDI Eanem Goldenem stworzyło specjalny plecak dla „traktorzystów”. Wodoodporny, niezniszczalny i z masą dedykowanych kieszeni na laptopa, sprzęt, kable itp.

Lewitujący głośnik „Gwiazda Śmierci” / cena: ok. 800 zł

Ta Gwiazda Śmierci lewituje, jest głośnikiem, a święta pokrywają się mniej więcej z datą premiery „Łotra 1”. Idealnie nadaje się do odtwarzania Marszu Imperialnego.

Bluetooth Beanie / cena: 40 – 100 zł

Chcesz obdarowac bliską osobę prezentem, dzięki któremu będzie mu ciepło w głowę, posłucha sobie muzyki, ale dalej będzie świadomy tego co dzieje się dookoła i nie zostanie potrącony przez autobus? Czapka „złodziejka” z wbudowanymi słuchawkami bluetooth może być tym, czego szukasz.

Koszulka „Ten sam set Solomuna codziennie” / cena: ok. 65 zł

Który fan Solomuna nie marzy o koszulce z tracklistą kultowego seta z Tulum na plecach? Prawie jak daty tras koncertowych rockowych bandów. Każdy z nas ma znajomego, który słucha tego seta codziennie.

Notatnik Moleskine Passion Journal MUSIC / cena: ok. 90 zł

To prawdopodobnie najnudniejsza propozycja prezentowa na tej liście. Notatnik. Ale jest „muzyczny”, podzielony na kilka rozdziałów; „Artyści, Teksty piosenek, Playlista, Koncerty, Moje muzyczne życie i Muzyczna mapa”, w których można spisywać swoje refleksje, doznania i przygody.

Roland TB-03 / Roland TR-09 / cena: ok. 1800 zł

Dobrze, jeśli prezent niesie za sobą sentymentalny ładunek. Roland w tym roku rozpieścił wyznawców swoich kultowych maszyn odświeżonymi wersjami, które nie tylko brzmieniem nawiązują do pierwowzorów, ale też designem.

Homerecording dla każdego / Homerecording Level Up / cena: ok. 55 zł

Szukasz prezentu dla kogoś kto tworzy, nagrywa, miksuje lub masteruje? Te książki to z pewnością dobry pomysł. Amatorzy mogą dowiedzieć się czegoś nowego, a wtajemniczeni w arkana produkcji muzycznej usystematyzują wiedzę.

„Noc jest życiem”, Sven Marquardt / cena: ok. 30 zł

Tak książka to opowieść jak doszło do tego, że dorastający w Berlinie Wschodnim zdeklarowany gej, punk i artysta fotografik stał się jednym z symboli tego miasta i selekcjonerem Berghain. Od 2016 roku autobiografia jest dostępna w polskiej wersji językowej.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →