Jak radzi sobie President Bongo bez GusGus? VIDEO

Zapowiedzi

President Bongo po odejściu z legendarnej skandynawskiej grupy skupił się na solowych produkcjach. Sprawdź szczegóły dotyczące jego debiutanckiej płyty pt. "Serengeti" i zobacz video do utworu "Greco".

President Bongo rozpoczynał swoją karierę jako założyciel legendarnego GusGus. Po dwóch dekadach działalności w zespole, wiosną 2015 roku President Bongo opuścił grupę, aby skoncentrować się na solowej karierze. Owocem tej decyzji jest album „Serengeti„, który ukaże się nakładem AlbumLabel już w połowie października.

Serengeti to opowieść o „podróży powrotnej„, inspirowana migrującym sezonowo zwierzętarni w Afrykańskim Parku Narodowym o tej samej nazwie. President Bongo postawił na miłe dla ucha kompozycje, bogate w brzmienia klasycznych instrumentów, bębnów i syntezatorów. Małą odskocznią jest utwór „Tramontana”, który z pewnością sprawdzi się na klubowych parkietach.
AKTUALIZACJA

Nowy materiał Presidenta Bongo wyląduje w sklepach już 16 października, ale teraz możecie zobaczyć video autorstwa Snorri Bros do utworu „Greco” z nadchodzącej płyty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

President Bongo – Serengeti [AlbumLabel]

Data wydania: 16.10.2015

Tracklista:
01. Maestrale
02. Scirocco
03. Mezzogiorno
04. Greco
05. Ponente
06. Tramontana
07. Libeccio
08. Levante


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →