President Bongo w Nowej Jerozolimie ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Jeden z założycieli GusGus i kolektywu Gluteus Maximus - President Bongo - zagra 13 grudnia w warszawskim klubie Nowa Jerozolima. Jeśli nie masz jeszcze biletów na jego występ, możesz je zamówić za pośrednictwem naszej strony.

Pochodzący z mroźnej Islandii Stephan Stephensen aka President Bongo to jeden z założycieli legendarnej grupy GusGus, ale nie ogranicza się tylko do działalności z kolegami. Od wielu lat prowadzi solową karierę DJ-ską, ma na koncie singiel z dOP, a z Jackiem Schidtem stworzył kolektyw Gluteus Maximus, z którym nagrywa EP-ki i remiksy dla Sigur Rós, Trentemöllera i oczywiście GusGus.
President Bongo uwielbia integrować się z publiką, którą w kilka sekund wprowadza w szał zabawy. Jak sam mówi o swoich występach: uderzam tam, gdzie boli najbardziej – i to ze zdwojoną siłą. Przekonamy się o tym na własnej skórze 13 grudnia, kiedy to President Bongo zagra w Nowej Jerozolimie w Warszawie.
PS. Jeśli macie ochotę spędzić sylwestrową noc w towarzystwie dźwięków serwowanych przez President Bongo, będzie ku temu okazja we Wrocławiu. Więcej informacji: Sylwester z Presidentem Bongo BILETY


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →