Moderat wypuścili nowy singiel „Fast Land”

fot. Robert Rieger
Artykuł News
PREMIERA: nowy singiel Moderat - "Fast Land"

Lipcowy występ Berlińczyków na katowickim festiwalu Tauron Nowa Muzyka zapowiada się znakomicie! Dziś nad ranem Moderat wrzucili do sieci pierwszy singiel promujący czwarty album - MORE D4TA. Jest niesamowicie! Przekonajcie się sami!

Moderat – Fast Land – zapnijcie pasy!

Dwa dni temu na stronie Monkeytown Records oraz na profilach społecznościowych Moderat pojawiły się pierwsze informacje odnośnie najnowszej płyty wspólnego projektu Apparata i Modeselectora. MORE D4TA zapowiadano jako odpowiedź artystów na realia pandemii i jej konsekwencji dla społeczeństwa, czyli przeładowania informacjami. Nowe wydawnictwo ma zawierać utwory, które są niczym szukanie schronienia przed niepewną przyszłością. Wraz z premierą pierwszego singla z niesamowitym klipem w reżyserii Bena Miethke.

Pragnę Was uspokoić, że Moderat brzmią wciąż świetnie! Na przestrzeni lat trio wykreowało swój własny, charakterystyczny styl produkcji, który nie zmienił się znacznie i teraz – ale to bardzo dobrze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fast Land idealnie, choć nie w sposób oczywisty, ukazuje tak pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym ludzkie emocje (i ich ukrywanie) oraz aspekty socjologiczne i technologiczne, jakie towarzyszyły ludziom przez ostatnie 2 lata pandemii. Cały Moderat! Te 3 minuty będą trwać długo!

MODERAT – FAST LAND

Moderat – MORE D4TA – kiedy premiera?

Wraz z premierą pierwszego singla promującego płytę zespół ogłosił datę jej premiery: 13 maja 2022. MORE D4TA będzie dostępne w trzech różnych fizycznych formatach (Deluxe i Standard Vinyl, CD), a zamówienia przedpremierowe można składać na stronie wytwórni Monkeytown Records.

Przypominamy, że Moderat powróci do Katowic 23 lipca, gdzie będzie gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Nie możemy się doczekać!

Bilety na to wydarzenie możecie nabyć w Biletomat.

Kup bilet na Moderat na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →