Premiera nowego utworu Alice Glass. Posłuchaj „Suffer and Swallow”

News

Do kawałka byłej wokalistki Crystal Castles powstał również teledysk.

Reklama

Alice Glass – jest nowe nagranie

Kanadyjska artystka Alice Glass opublikowała właśnie drugi w tym roku utwór. Po tym jak w sierpniu mogliśmy usłyszeć Nightmares, dzisiaj możemy sprawdzić, jak brzmi Suffer and Swallow.

Nagraniu towarzyszy niepokojący teledysk zawierający animację poklatkową. Obraz wyreżyserował Lucas David, który tworzył już w przeszłości wideoklipy dla artystki. Nie wiemy na razie, czy kawałek jest zapowiedzią jakiegoś większego wydawnictwa – EPki bądź albumu studyjnego – autorstwa Glass.

Alice Glass – Suffer nad Swallow

Alice Glass kontynuuje solową karierę

Alice Glass to wokalistka i autorka tekstów, która przez długi czas była związana z zespołem Crystal Castles, W 2014 roku zdecydowała się na odejście z grupy i rozpoczęcie solowej kariery. Choć artystka nie wydała jeszcze studyjnej płyty, to co jakiś czas wypuszcza znakomite single. Teraz do naszych rąk trafił kolejny z nich.

alice glass

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Powrót Alice Glass mocnym utworem „NIGHTMARES”

14 sierpnia 2020
Premiera nowego utworu Alice Glass. Posłuchaj „Suffer and Swallow”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.