(Prawie) wszystkie karty odkryte. Poznaliśmy line-up Audioriver Park Edition

News
Audioriver Park Edition

O tym, że Audioriver Festival w tym roku się nie obędzie, wiemy od niespełna miesiąca. Organizatorzy wydarzenia zapewnili, że zamiast 4-dniowego święta 15-edycji najpopularniejszego w Polsce festiwalu elektronicznego, fani będą musieli zadowolić się jego dwudniowym odpowiednikiem. Po szumnych zapowiedziach i wyczekiwaniu, poznaliśmy niemalże cały skład artystów, którzy w dniach 24-25 lipca odwiedzą płocki park przy ul. Mostowej.

Audioriver Park Edition, czyli zaplanowana w dniach 24-25 lipca poboczna inicjatywa Audioriver Festival doczekała się (prawie)oficjalnego line-upu. Prawie, ponieważ jeszcze w tym tygodniu poznamy nazwisko ostatniego, zagranicznego artysty, który dołączy reszty wykonawców. Na chwilę obecną są to: Ben Böhmer, Brina Knauss, catz n dogz, Deaf Can Dance, Foxall, Joris Voorn, Leon b2b Glasse, Mind Against, Seb & Rodrigezz oraz Trikk.

audioriver park edition

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Fot. Audioriver / Facebook

Festiwale radzą sobie, jak mogą, przede wszystkim rozbijając występy poszczególnych artystów na osobne dni. Swoją ścieżkę dla organizacji wydarzeń w czasie pandemii znalazł m.in. Open’er Festival, czy OFF FestivalObie te imprezy zaplanowały zresztą atrakcje dla fanów elektroniki i nie pozostawiły ich na lodzie.

Nie inaczej postąpił Audioriver, który jako flagowy festiwal gatunku, musiał stanąć na wysokości zadania. Nie będzie może wydarzenia w jego pełnowymiarowej wersji, lecz dwa dni i udział zagranicznych gwiazd to i tak całkiem sporo, jak na obecne warunki.

Podkreślamy, że tak jak cała branża estradowa i eventowa, nie zgadzamy się z aktualnymi, rygorystycznymi obostrzeniami, których musimy przestrzegać. Frekwencyjny limit 250 niezaszczepionych osób to jedna z najsurowszych tego typu restrykcji w Unii Europejskiej. Przepraszamy wszystkich, którzy z tego powodu spotykają się z niedogodnościami lub z różnych powodów nie będą mogli przyjechać do Płocka. Bardzo prosimy Was o wyrozumiałość. Festiwal jeszcze nigdy nie musiał zostać odwołany przez dwa lata z rzędu, co odbiera możliwość pracy nie tylko nam, ale też wielu współpracownikom i podwykonawcom. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w jak najliczniejszym gronie w parku

– napisali na Facebooku organizatorzy festiwalu

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →