(Prawie) wszystkie karty odkryte. Poznaliśmy line-up Audioriver Park Edition

News
Audioriver Park Edition

O tym, że Audioriver Festival w tym roku się nie obędzie, wiemy od niespełna miesiąca. Organizatorzy wydarzenia zapewnili, że zamiast 4-dniowego święta 15-edycji najpopularniejszego w Polsce festiwalu elektronicznego, fani będą musieli zadowolić się jego dwudniowym odpowiednikiem. Po szumnych zapowiedziach i wyczekiwaniu, poznaliśmy niemalże cały skład artystów, którzy w dniach 24-25 lipca odwiedzą płocki park przy ul. Mostowej.

Audioriver Park Edition, czyli zaplanowana w dniach 24-25 lipca poboczna inicjatywa Audioriver Festival doczekała się (prawie)oficjalnego line-upu. Prawie, ponieważ jeszcze w tym tygodniu poznamy nazwisko ostatniego, zagranicznego artysty, który dołączy reszty wykonawców. Na chwilę obecną są to: Ben Böhmer, Brina Knauss, catz n dogz, Deaf Can Dance, Foxall, Joris Voorn, Leon b2b Glasse, Mind Against, Seb & Rodrigezz oraz Trikk.

audioriver park edition

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Audioriver / Facebook

Festiwale radzą sobie, jak mogą, przede wszystkim rozbijając występy poszczególnych artystów na osobne dni. Swoją ścieżkę dla organizacji wydarzeń w czasie pandemii znalazł m.in. Open’er Festival, czy OFF FestivalObie te imprezy zaplanowały zresztą atrakcje dla fanów elektroniki i nie pozostawiły ich na lodzie.

Nie inaczej postąpił Audioriver, który jako flagowy festiwal gatunku, musiał stanąć na wysokości zadania. Nie będzie może wydarzenia w jego pełnowymiarowej wersji, lecz dwa dni i udział zagranicznych gwiazd to i tak całkiem sporo, jak na obecne warunki.

Podkreślamy, że tak jak cała branża estradowa i eventowa, nie zgadzamy się z aktualnymi, rygorystycznymi obostrzeniami, których musimy przestrzegać. Frekwencyjny limit 250 niezaszczepionych osób to jedna z najsurowszych tego typu restrykcji w Unii Europejskiej. Przepraszamy wszystkich, którzy z tego powodu spotykają się z niedogodnościami lub z różnych powodów nie będą mogli przyjechać do Płocka. Bardzo prosimy Was o wyrozumiałość. Festiwal jeszcze nigdy nie musiał zostać odwołany przez dwa lata z rzędu, co odbiera możliwość pracy nie tylko nam, ale też wielu współpracownikom i podwykonawcom. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w jak najliczniejszym gronie w parku

– napisali na Facebooku organizatorzy festiwalu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →