Prawdziwe Polskie Techno – ludowe melodie w rytmach techno wykonane przez orkiestrę

News
Prawdziwie Polskie Techno

Prawdziwie Polskie Techno/ True Polish Techno to projekt wyjątkowy. Bo wyobraźcie sobie klasyczne polskie melodie, w aranżacjach techno i w dodatku wykonane przez orkiestrę! Płyta już w grudniu.

Prawdziwie Polskie Techno/ True Polish Techno – tego jeszcze nie grali

Muszę przyznać, że dawno nie widziałem równie zakręconego projektu, który przykułby moją uwagę w tak szybkim czasie. Prawdziwie Polskie Techno/ True Polish Techno to projekt, który odznacza się na tle polskiego firmamentu muzycznego kilkoma aspektami. Choć sama próba przeniesienia techno na instrumentarium orkiestrowe nie jest nowością, mieliśmy już projekty jak chociażby Techno Symfonicznie, to na uwagę zasługuje dobór repertuaru.

Ekipa pod wodzą Michała Fetlera, którego kojarzyć możecie z Jazzbandu Młynarski Masecki i grupy Polmuz, wzięła na warsztat klasyczne ludowe utwory. Jeśli dodać do tego fakt, że owymi współpracownikami są muzycy z orkiestry dętej Fanfara Awantura jestem pewien, że otrzymamy niezwykle ciekawy materiał.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prawdziwie Polskie Techno/ True Polish Techno – płyta już w grudniu

Płyta Prawdziwie Polskie Techno/ True Polish Techno ukaże się już 4 grudnia i będzie zawierać 9 kompozycji. 7 spośród nich to utwory napisane przez Michała Fetlera, będące wariacją na temat melodii ludowych z południowo-wschodniej Polski. Jeśli chodzi zaś o ich wykonanie, muzycy zapowiadają żonglerkę ich stylizacjami. Orkiestra grać będzie Rave, Psytrance, Progressive, Minimal czy Detroit Techno, a wszystko to podlane będzie syntezatorowymi kolażami.

Fanfara Awantura // Prawdziwie Polskie Techno – Polka „Techno dziadek”

W sieci pojawił się już pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo. Jeśli ciekawi Was brzmienie Prawdziwego Polskiego Techno to koniecznie sprawdźcie Polka „Techno dziadek”. Jeśli podchodzicie do projektu sceptycznie, co z tego miejsca odradzam, bowiem brzmi on wybornie, to sprawdźcie tym bardziej! Jeśli jeszcze nie udało mi się tchnąć w Was zapału do przyjrzenia się ludowej-techno orkiestrze, lub boicie się o jakość brzmienia, to dodam tylko za mastering produkcji odpowiadać będzie Calyx Mastering, na codzień współpracujący z takimi twórcami jak Caribou, Four Tet, Moderat czy Parov Stelar.

Prawdziwe Polskie Techno – tracklista:

  1. Walcerek pierwszy
  2. Polka „Techno dziadek”
  3. Lewa Lewusieńka – Kwaściora
  4. Walcerek drugi
  5. Sztajer w lewo
  6. Tramla żydowska
  7. Walcerek trzeci
  8. Polka „Idę do lasu”
  9. Walcerek czwart

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →