POZOR – festiwal kultury w Bielsku-Białej – BILETY!

Wydarzenie

W dniach 11-15 września w Bielsku-Białej odbędzie się pięciodniowy festiwal kultury alternatywnej POZOR! Multi Art Experience.

Program festiwalu obejmuje cztery niezależne strefy: Music, Fashion, Art i Extreme, gdzie w przeciągu pięciu dni odbędzie się kilkadziesiąt koncertów muzycznych i warsztatów z różnych dziedzin sztuki. W programie przewidziano liczne wykłady, wystawy, projekcje filmowe, targi mody oraz designu czy sportowe jam’y.
Festiwal odbędzie się w dwupoziomowym, post-industrialnym klubie BackStage, który usytuowany jest w ścisłym centrum Bielska-Białej. Lokalizacja festiwalu to jednak nie tylko lokal ale i ogromny teren fabryczny, który zostanie specjalnie zaaranżowany na potrzeby wydarzenia.
Główna część muzyczna wydarzenia odbędzie się w dniach 14-15 września. Na trzech niezależnych scenach wystąpi kilkudziesięciu uznanych polskich i zagranicznych producentów. Na POZOR! Multi Art Experience usłyszymy m.in. takich artystów jak: Christian Burkhardt, Andre Crom, French Fries, Pol_ON, Viadrina, Kuba Sojka, Supra1, Hatti Vatti, Bondax, Kixnare czy też Tom Encore.
Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Miejsce: BackStage – Bielsko-Biała
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →