Poznański Schron odsłania karty. Zobaczcie, kto zagra w tym sezonie

1 227
News
Poznański Schron odsłania karty. Zobaczcie, kto zagra w tym sezonie

Schron to jedna z najbardziej wyjątkowych miejscówek na klubowej mapie Poznania, ale także i Polski. Zobaczcie, co jego włodarze przygotowali na nadchodzący sezon.

Schron – nowy sezon

Schron wpisał się na dobre w życie poznańskiej sceny klubowej. Choć miejscówka na moment z niej zniknęła, to jej powrót był imponujący. Włodarze miejsca przykładają ogromne starania do tego, by goście Schronu czuli się tu szczególnie. Zarówno przestrzeń, jak i line-up poznańskiego klubu, co roku są dopracowywane w najmniejszym calu. Schron nie spoczywa na laurach. Miejscówka stale się rozwija, by zaskakiwać swoich bywalców i podnosić poziom organizowanych tu imprez.

Schron – nowe nazwiska w line-upie, nowe nazwiska w ekipie

Prócz ogłoszenia wrześniowego kalendarium, Schron ma za sobą istotne zmiany w zespole. Grono bookerów poznańskiej miejscówki zasiliła ważna postać prosto z Berlina. Szczegóły tego transferu już niebawem ujawni sam klub. Tymczasem przed Wami line-up najbliższego miesiąca.

Zdalnik Photo

Photo: Zdalnik

Schron – od Argentyny, przez Włochy, Rumunię, aż po Berlin i Londyn

Schron startuje w pierwszy weekend września. Podczas dwóch dni wystąpi jedna z najciekawszych gwiazd nowoczesnego techno, włoski producent VSK, związany z takimi wytwórniami jak 47 oraz Soma. Natomiast sobota to świeży kierunek, którym będzie podążał klub przy ulicy Kościuszki. Na imprezie z cyklu Madrugada wystąpi argentyński szaman Intiche, znany z takich festiwali jak Fusion czy Garbicz. Jego muzyka to połączenie południowo amerykańskich rytmów z elektroniką, nieco wolniejsza od standardowych imprez klubowych, jednak nie mniej taneczna.

Schron – szeroki wachlarz gatunków

W kolejnych tygodniach będzie można wybrać się na otwarcie wytwórni prowadzonej przez lokalna didżejka Veronique, której cykl The Meaning Of Rave zyskał już spore grono zwolenników. Starannie wybieranie nazwisk młodych i bardzo zdolnych procentów techno to znaczek jakości tego cyklu. Nie zabraknie też dubstepu prosto z Londynu, z Mr K na czele. Szerokie horyzonty klubu docierają także do Rumunii skąd przyjedzie duet NTFO, reprezentujący nurt minimal, deep house. Artyści znani są ze współpracy z labelem Dyinamic oraz Karmonem. Nie zabraknie też polskich akcentów. 27 września w Schronie wystąpi Beskres, czyli didżejski projekt muzyków zespołu Kamp! Tydzień wcześniej w klubie przy ulicy Kościuszki zameldują się RAU i Proseko.

Schron – powroty stałych cykli

Popularne techno znajdzie będzie miało kilka odsłon w Schronie, od rodzimego Made In Poland, na którym wystąpi jeden z najbardziej doświadczonych oraz utalentowanych producentów Kuba Sojka, wspierany przez swoich młodszych kolegów – Raroh oraz Northern Rituals. Cała trójka wystąpi w formule Live! W połowie miesiąca do Schronu powróci także cykl Rave Order Michała Gutkowskiego, który tym razem będzie gościł bardzo płodnego berlińskiego producenta Larsa Huismanna. Niemiec szturmem zdobył serca kilku uznanych labeli. Partnerować mu będzie RTMTS, związany z kolektywem Revive. W nowym sezonie nie mogło zabraknąć jednego z ulubionych cykli poznańskich klubowiczów, czyli After School Lazy Monday, który zgodnie z nazwą, odbywać się będzie w każdy poniedziałek miesiąca.

Schron – przede wszystkim rezydenci

W nadchodzącym sezonie Schron deklaruje nacisk na grono swoich rezydentów, które będzie sukcesywnie powiększane. Rezydenci otrzymają szansę na wyrażenie swojego stylu muzycznego poprzez własne cykle imprez. Ten sezon to okres dynamicznie nadchodzących zmian w klubie, które mają umocnić pozycje Schronu na mapie Poznania i kraju.

VNM w Schronie

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.