To był maj, pachniała poznańska Tama szalonym, ̶z̶i̶e̶l̶o̶n̶y̶m̶ mocnym akcentem na zakończenie miesiąca

Fot. Trym / Facebook
Eventpromo
Trym, Tama, Wojtek Rojek, Tim Green

Jeden z najgorętszych miesiąców wciąż trwającego sezonu klubowego w Tamie chyli się ku końcowi. Do jego zakończenia pozostał ostatni akcent. W zasadzie to trzy. Zapnijcie pasy, bo już od piątku nie będzie miękkiej gry.

Tama. Piękny to był miesiąc

Wybaczcie nam ten wstęp prosto od królowej Maryli, ale tak to już jest, gdy maj w duszy gra, a pogoda też niczego sobie. Tym bardziej gdy przypomnimy sobie wszystkie eventy z ostatnich tygodni w Tamie. Kilka ich było, ale w pierwszej kolejności wyróżnić trzeba Shlømo pres. Welcome Back Devil, które nie pozostawiło wątpliwości co do słuszności zawarcia rezydentury z francuskim gwiazdorem. Podobnie jak odwiedziny Jorisa Voorna i jak zwykle pełen emocji i wirtuozerii występ.

Wielkie szanse na dołączenie do tego grona ma piątkowe wydarzenie z Trymem. Powodów jest kilka, a my za pewnik wymienimy jazdę z prawdziwego zdarzenia, w którą Francuz umie jak mało który grajek niestroniący od hard dance i trance. Organizatorzy do ostatniej chwili zwlekali z ogłoszeniem supportu dla członka Possession, lecz na dwa dni przed wydarzeniem poznaliśmy brakujące elementy lajnapowej układanki. Mowa o ludziach z poznańskiego podwórka — VVEEAA i Luca Novicci, od paru dni szykujących się na grand opening i closing godnych francuskich warehouse’ów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj również: Tylko hard dance i trance mają sens. Nie wierzysz? Odwiedź Tamę pod koniec maja i przekonaj się sam

Trym / September 5 / 4pm-5pm

Tama. Lato w maju

Po piątkowych doznaniach z piekła rodem z ukojeniem przyjdzie sobota i występ Tim Greena. Brytyjczyk na zaproszenie ekipy Lunatic Dance zaprezentuje zdecydowanie lżejszą odmianę elektroniki, przepełnioną pięknymi opowieściami oraz organicznym groove’em. W tym roku lato zawita do nas wcześniej, a oprócz gościa specjalnego postarają się o to Enigmatic, Date With Kate, Tommy Gustav, Kemot, Nimm2.

Zwieńczeniem weekendu będzie Artur Rojek i jego koncert w ramach trasy pt. Bez końca. Niedzielna wizyta w Tamie będzie kontynuacją trasy rozpoczętej w zeszłym roku — tym razem w odsłonie klubowej. Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów w siedmiu miastach będzie okazja posłuchać utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz.

Artur Rojek – Bez końca (Official Video)

Tama. Bilety, kupujcie bilety!

Piątkowy i sobotni event co prawda nie wyprzedał się co do biletu, ale co stoi na przeszkodzie, aby takowy zakupić wcześniej? Jeśli nic, to czym prędzej uderzajcie na Biletomat.pl. Przedsprzedaż rzecz ważna, podobnie jak pewna wlotka. Chyba pełna zgoda?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →