Poznańska Integracja Klubowa po raz drugi w House Szkolna

Eventpromo
Poznańska Integracja Klubowa 2018 - fot. Artur Nowicki

House Szkolna po raz drugi zaprasza w swoje progi przedstawicieli lokalnej sceny elektronicznej. Poznańska Integracja Klubowa odbędzie się już 27 grudnia.

Poznańska Integracja Klubowa. Nadchodzi druga edycja

W ubiegłym roku włodarze House Szkolna zaproponowali stworzenie konferencji dedykowanej lokalnej scenie. Do udziału w wydarzeniu zaprosili właścicieli miejscowych klubów, rezydentów, bookerów, promotorów, dziennikarzy i artystów. Wśród gości znaleźli się także animatorzy klubowej kultury, reprezentanci kolektywów czy regularni bywalcy poznańskich imprez.

Poznańska Integracja Klubowa 2018 - fot. Plug.In/Artur Nowicki

Poznańska Integracja Klubowa 2018 – fot. Plug.In/Artur Nowicki

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poznańska Integracja Klubowa. Konferencja, networking, impreza

Prócz części merytorycznej, podczas której dyskutowano na temat kondycji, rozwoju i wyzwań lokalnej sceny, odbył się networking, a następnie impreza. Za deckami w House Szkolna stanęli właściciele i rezydenci najpopularniejszych klubów w Poznaniu. Po sukcesie premierowej odsłony konferencji, pewne było, iż doczeka się ona kolejnej edycji.

Poznańska Integracja Klubowa 2018 - fot. Plug.In/Artur Nowicki

Poznańska Integracja Klubowa 2018 – fot. Plug.In/Artur Nowicki

Kto weźmie udział?

Druga edycja Poznańskiej Integracji Klubowej ponownie odbędzie się 27 grudnia w House Szkolna. Wśród osób zaproszonych do dyskusji znaleźli się reprezentanci takich miejsc jak Tama, Schron, Projekt LAB czy samego House Szkolna. Prócz nich, przybycie potwierdzili kuratorzy popularnych cykli imprez, takich jak m.in. Tylko Polskie Techno, Garden of God czy Under The Vibe, ekipy promotorskie, bookerskie czy didżejskie. Nie zabraknie również lokalnych mediów skoncentrowanych wokół kultury, w tym przedstawicieli redakcji Freshmag czy Głośniej.

O czym będzie dyskusja?

Prócz podsumowania tego, co działo się na lokalnej scenie w roku 2019, konferencja skupi się na aktualnych trendach i wyzwaniach. Goście rozmawiać będą m.in. na temat obecności poszczególnych gatunków w programach klubów, zasad uczestnictwa w imprezach, kwestii bezpieczeństwa czy możliwościach rozwoju. Jak sama nazwa wskazuje, Poznańska Integracja Klubowa ma na celu umacnianie środowiska osób działających w obrębie tej samej branży i znalezienia możliwie największej liczby płaszczyzn do współpracy. Zwieńczeniem spotkania będzie networking i impreza, podczas której sety didżejskie zagrają uczestnicy części merytorycznej.

Poznańska Integracja Klubowa 2018 - fot. Plug.In/Artur Nowicki

Poznańska Integracja Klubowa 2018 – fot. Plug.In/Artur Nowicki

Poznańska Integracja Klubowa – wsparcie Muno.pl

Konferencja została objęta patronatem Muno.pl. Wydarzenie poprowadzi członek naszej redakcji, Hubert Grupa. Transmisja na żywo z części merytorycznej dostępna możliwa dzięki ekipie Plug.In. Wydarzenie streamowane będzie m.in. na profilach na Facebooku Plug.In, House Szkolna i Muno.pl. Początek wydarzenia – godzina 19:00.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →