Cios dla poznańskiej sceny: znikają kluby, będzie biurowiec

News

Koniec czerwca to także koniec działalności OFF Garbary. LAS, Twoja Stara, Rum Na Kościach i Tostowina znikają z nocnej mapy Poznania...

Na początku miesiąca, klub LAS, jedno z najciekawszych undergroundowych miejsc w Poznaniu opublikowało przykrą informację:
Czerwiec będzie ostatnim miesiącem naszego działania pod aktualnym adresem. Wczoraj, ze względu na budowę biurowca na sąsiadującej działce i konieczność zburzenia naszego budynku, dostaliśmy wypowiedzenie umowy najmu. Przykro nam, jesteśmy zaskoczeni.
Zgoda na zburzenie budynku LAS-u pociągnęła za sobą wypowiedzenia umów kolenym trzem miejscówkom na poznańskim OFF’ie , tj. Twoja Stara, Rum Na Kościach i Tostowina.
Podwórko na Małych Garbarach 7a tworzyło biforowo-afterowe zagłębie, dla ruszających dalej w miasto, czy tych zmęczonych nad rankiem. Same miejsca miały również mocną imprezowo-koncertową ofertę. LAS gościł m.in. tak uznany cykl jak Brutaż, a zimą w Twojej Starej zagrali m.in. S Olbricht, Asquith czy DJ Boring. Nadchodzący weekend będzie na OFF’ie ostatnim.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →