Poznajcie Micrashell, skafander, który pozwoli na bezpieczne imprezowanie

3 345
News
Micrashell

Trwająca pandemia COVID-19 przyczyni się do radykalnych zmian stylu życia. Próbując dostosować się do nowej rzeczywistości, studio Production Club zaprojektowało kombinezon do imprezowania. Jego funkcjonalność może zszokować nawet najbardziej doświadczonych raverów.

Rave w dobie COVID-19. Poznajcie Micrashell

Zapewne wielu z Was zastanawia się jak będą wyglądały nadchodzące miesiące w branży rozrywkowej. Nauczeni doświadczeniem ostatnich tygodni możemy jedynie domniemywać jakie rozwiązania podejmą rządzący w celu zmniejszenia emisji koronawirusa. Gdy na horyzoncie powoli zaczyna majaczyć powrót niektórych instytucji kulturalnych, z odpowiedzią na to, jak uchronić się przed zarażaniem przychodzi studio Production Club. Pochodząca z Los Angeles firma zaprezentowała swoją wizję kombinezonu do melanżowania. Przed Wami Micrashell!

Micrashell

Filtr powietrza, wi-fi, waporyzator i wiele innych

Micrashell to nowoczesny kombinezon, który ułatwić ma kontakt z innymi ludźmi zachowując przy tym standardy, jakże popularnego ostatnio, social distancingu. Skafander wyposażony został w najnowsze rozwiązania technologiczne, które pozwolą nam cieszyć się interakcją z drugim człowiekiem w bezpieczny sposób.

Najnowszy krzyk mody raverskiej posiada kamerę oraz głośniki, które pozwolą na regulacje poziomu wypowiadanych przez nas słów w zależności od miejsca, w którym przebywamy. Trafiłeś na ambientowy set? A może jesteś w środku techno cyklonu i chcesz powiedzieć coś do swoich ziomków? Nie ma problemu, dostosuj tylko poziom głośności.

Micrashell

Projektanci wzięli pod uwagę podstawowe potrzeby imprezowe. Kombinezon posiada hełm przystosowany do spożywania napojów. Coś dla siebie znajdą również fani wszelkiej maści inhalacji. Kostium posiada specjalne pojemniki na liquidy, które bez problemu można wdychać w płuca dzięki przeznaczonym do tego rurkom.

Micrashell

Co więcej, strój posiada specjalnie zaprojektowane miejsce na telefon komórkowy, rękawice antypoślizgowe, światełka LED i cały szereg innych rozwiązań, które pomogą cieszyć się imprezą nie zaprzątając sobie głowy koronawirusem. Micrashell jest w chwili obecnej prototypem w fazie przedprodukcyjnej. Więcej o całym projekcie możecie przeczytać tutaj.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.