Pozdro Techno Impact po raz ostatni [aktualizacja]

Wydarzenie

Poznaliśmy dwóch z trzech przewidzianych headlinerów kolejnego spotkania w warszawskim 1500m2, sygnowanego przez ekipę Technosoul.

7 maja mury warszawskiego 1500m2 będą gościć ostatnią edycję imprezy Pozdro Techno Impact. Ekipa Technosoul przez ostatnie 3 edycje zaoferowała nam występy takich tuz muzyki techno jak m.in. James Ruskin, Shifted, Pariah czy Cristian Vogel.

Organizatorzy podnoszą ponownie poprzeczkę. Na czwartej odsłonie imprezy usłyszymy aż trzech headlinerów, w tym dwóch w wersji live. Pierwszym ogłoszonym live’actowcem jest Makaton (na zdjęciu głównym), artysta  związany z tak uznanymi oficynami jak Token Czy Blueprint Records, a także właściciel działającej od 1999 roku wytwórni Rodz-Konez.

Drugi headliner to tajemnicza postać, ukrywająca się pod pseudonimem SNTS, który wierzy, że żadne słowa ani zdjęcia nie oddają tego, co niesie ze sobą jego hipnotyczne techno. Tożsamość artysty nie ma znaczenia.

Ostatni ogłoszony, ale równie ciekawy gość to Lag – serbski promotor kultury, DJ i producent jest związany z jedną z najciekawszych wytwórni na dzisiejszej scenie techno – MORD Rec. Nazwa labelu zobowiązuje, sety Lag’a do najlżejszych nie należą.
Bilety na to wydarzenie są dostępne na Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku: