Powstał mural na 10. urodziny Up To Date Festival

News

Up To Date Festival to nie tylko muzyka, ale także działania społeczne, mające na celu łączenie pokoleń. Zobaczcie świetny mural, jaki powstał na jednym z białostockich budynków.

Up To Date Festival ma już 10 lat. Przez ten czas mocno się rozwinął i na stałe wpisał się w krajobraz imprez techno we wschodniej części Polski. Tym, co go wyróżnia są oryginalne akcje promocyjne.

Każdy, kto śledzi białostocki festiwal doskonale zna postać Cinka, który przez kilka edycji był twarzą filmów promujących imprezę. Oprócz niego, w jednym z filmów pojawił się Profesor Miodek. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeżeli chcecie obejrzeć wszystkie filmiki, to zebraliśmy je razem, z okazji 10. urodzin festiwalu. Znajdziecie je tutaj.

Up To Date Festival – „Wyślij Pocztówkę do Babci”

Organizatorzy od samego początku podkreślali chęć łączenia pokoleń. Aby festiwal, którego targetem są raczej młodzi ludzie, przyciągał osoby w każdym wieku. Jedną z ich viralowych akcji, było stworzenie pocztówek, które każdy z uczestników mógł wysłać do swojej babci.

Akcja przyjęła się tak dobrze, że w tym roku na jednym z białostockich bloków powstał mural z hasłem „Wyślij Pocztówkę do Babci”.

Bohaterką muralu jest Pani Eugenia, znana z filmu z 2011 roku, kiedy to zaprosiła redaktora na herbatę i ciasto i opowiadała o festiwalowych artystach.

Dzieło jest nawiązaniem do akcji pocztówkowej, ale niesie ze sobą także ważny przekaz –  dbania o relacje międzyludzkie.

Sami przed sobą zgrywamy wiecznie zabieganych i zajętych, przez co zapominamy o tym, co zbyt często uznajemy za niewarte zapomnienia. Czasem dotyczy to naszych najbliższych, czasem po prostu nas samych. Dbaj o bliskich, pamiętaj. To proste.

Mural jest dziełem artystów z Good Looking Studio. Uśmiechniętą twarz Pani Eugenii możecie podziwiać na fasadzie budynku przy ul. Skłodowskiej 14.

Tegoroczna edycja Up To Date Festival odbędzie się w dniach 5-8 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →