Potęga brzmienia na trzech, nowych wydawnictwach w Klockworks Bena Klocka

via facebook.com/rolldann.music
News
Roll Dann

W najbliższym czasie w Klockworks, wytwórni należącej do Bena Klocka, ukażą się kolejne, premierowe wydawnictwa. Fani muzycznego stempla rezydenta Berghain otrzymają świeże propozycje od m.in. Temudo i Rolla Danna. Sprawdź szczegóły.

Klockworks. Gwarancja jakości

Istnieją na świecie wytwórnie techno do których jesteśmy na tyle pewni, że moglibyśmy kupić ich kolejną katalogową propozycję w ciemno. Klockworks Bena Klocka jest jedną z nich – to wytwórnia, która nigdy nas nie zawiodła. To miejsce muzycznej gwarancji, za którą odpowiedzialny jest rezydent Berghain Ben Klock. Benowi zaufaliśmy kilkanaście lat temu – lata mijają, a on jak i jego label są dzisiaj jednym z niedoścignionych wzorów dla światowej sceny techno. Brzmienie Klockworks z pewnością zmieniło się na przestrzeni lat – znamiona czasu dotknęły i wytwórnię Klocka, choć mimo „nowoczesnego” sznytu nadal pozostają wierni klasycznemu techno.

Klockworks
via facebook.com/temudomusic

W najbliższych miesiącach otrzymamy trzy nowiuteńkie pozycje uzupełniające bogatą historię katalogu Klockworks. 7 kwietnia przewidziana jest premiera EP-ki za którą stoi Ribé i Roll Dann. W ostatnim czasie duet z Madrytu popełnił wydawnictwa dla takich labeli jak Semantica, Soma i Mord. Jak widać kolekcjonują nagrania u najlepszych – dla legendarnego, berlińskiego imprintu dowiozą wysublimowaną EP-kę z prawdziwym, minimalistycznym techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Ben Klock zapełnia niszę i zakłada nową agencję bookingową

5 maja do Klockworks powróci Troy. Holender nagrał doskonale dopracowaną EP-kę, prezentującą jego charakterystyczne brzmienie w czterech, skutecznych parkietowych kawałków z surowym groovy techno.

Większość materiału powstała podczas bardzo produktywnego okresu w moim życiu. Wróciłem do mojej wielkiej pasji jaką jest loopy techno w czasie kiedy kluby otwierały się na nowo po pandemicznym okresie. Skierowałem tę energię w produkcję utworów stworzonych na parkiety – zrobiłem co mogłem, aby uchwycić impet wybuchu energii

Ostatnim z zaplanowanych wydawnictw jest 37 pozycja w katalogu Klockworks od portugalskiego producenta Temudo. João Rodrigues zadebiutował w berlińskiej oficynie na początku 2021 roku, wydając doskonale przyjętą EP-kę, brzmieniowo idealnie wpisującącą się w sound wytwórni Klocka. Tym razem również spodziewamy się dynamicznego techno z wyrafinowaną nutką melancholii.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →