Pośmiertna EPka Joonasa L

Po ponad roku od śmierci młodego fińskiego artysty, Joonasa L, ukaże się minialbum, upamiętniający  jego zbyt szybko zakończoną karierę.

Joonas L – pośmiertna EPka Victoria

EPka o tytule Victoria zadebiutuje 2 października. Na płytę trafią najbardziej znane kawałki Joonasa L oraz trzy nieopublikowane wcześniej utwory fińskiego DJa i producenta. EPka ukaże się za pośrednictwem berlińskiej wytwórni Kuukou Records.

Victoria ma na celu upamiętnienie śmierci Joonasa. Będzie to drugie wydawnictwo Fina w Kuukou. Jego debiutancki album Kinky Panda swoją premierę miał w marcu 2019 roku. Victoria to przykład dobrego, soczystego techno, za którego tworzenie Joonas L zbierał liczne pochwały i uznanie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypomnimy,  że w maju ubiegłego roku Joonas L zmarł w swoim domu w Helsinkach. Na jego profilu na Facebooku pojawiła się informacja, że DJ był ofiarą napadu.

Joonas L – Kinky Panda 

Joonas L – Victoria – odsłuch

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →