Posłuchajcie nowego remiksu autorstwa Boards of Canada

Fot. Materiały promocyjne
News

Boards of Canada wzięli na warsztat kawałek Treat Em Right zespołu Nevermen.

Boards Of Canada remiksują po raz drugi

Nevermen to trio w składzie którego znajdują się tacy muzycy, jak: Mike Patton (Faith No More), Tunde Adebimpe (TV on the Radio) i Adam „Doseone” Drucke.

Boards of Canada jeszcze w 2016 roku wydało swój remiks utworu grupy – Mr. Mistakea. Teraz zespół zremiksował inny utwór Nevermen, Treat Em Right. Kawałek został zamówiony przez Lex Records z okazji 20-lecia wytwórni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lex ma już 20 lat. Aby pomóc nam przetworzyć wszystkie te wspomnienia, zamówiliśmy remiksy kluczowych utworów z naszego katalogu i będziemy wydawać jeden, co kilka tygodni w tym roku. Zapytaliśmy BOC, czy się w to zaangażują. Odpowiedzieli: mamy wczesne wersje utworów Nevermen, które zostały odłożone na bok i nigdy nie zostały dokończone, z chęcią się za to weźmiemy – możemy przeczytać na stronie internetowej Lex Records.

Remiksu możecie posłuchać poniżej:

Treat Em Right (Boards of Canada Remix)

Posłuchaj nowego kawałka Peggy Gou 

Boards Of Canada – bracia w akcji

Boards of Canada to szkocki duet muzyczny braci Michaela Sandisona i Marcusa Eoina. Michael urodził się 1 czerwca 1970 roku, natomiast Marcus 21 lipca 1971. Twórczość duetu oscyluje wokół eksperymentalnej elektroniki, ambientu, IDM-u, downtempo z elementami triphopowymi. Nazwa zespołu powstała od nazwy wytwórni filmowej National Film Board of Canada dzięki fascynacji, zwłaszcza Michaela, filmami dokumentalnymi tejże wytwórni.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →