Posłuchaj wyjątkowego „tribute mixu” poświęconego Daft Punk

News
Daft Punk - powspominaj ich największe hity

W miksie przygotowanym przez Dance System usłyszymy "muzyczne wiadomości" od takich twórców, jak m.in.: Skrillex, Dave Clarke i Boys Noize.

Daft Punk i ich największe hity

Po tym, jak w zeszłym tygodniu Daft Punk niespodziewanie ogłosił zakończenie działalności, James Connolly (ukrywający się pod pseudonimem Dance System) odwiedził BBC Radio 1, aby zaprezentować Tribute Mix Daft Punk.

30-minutowy miks jest dostępny w sieci. Usłyszymy w nim ciąg kultowych utworów francuskiego duetu, także te przerobione przez samego Dance System. W programie znalazły się również „muzyczne wiadomości” przygotowane przez takich tytanów sceny elektronicznej, jak: DJ Deeon, Todd Edwards, K Alexi, DJ Tonka, Dave Clarke, A-Trak, Boys Noize i Skrillex.

Audycji możecie posłuchać poniżej:

Daft Punk – koniec pięknej muzycznej odysei

Muzycy przekazali fanom smutną wiadomość o zakończeniu działalności za pomocą 8-minutowegom wideo, zatytułowanego Epilogue, który jest fragmentem ich filmu Electoma z 2006 roku. W ciągu 28 lat działalności zespół wypuścił 4 albumy studyjne – Homework (1997), Discovery (2001), Human After All (2005) oraz Random Access Memories (2013). Oprócz tego, na swoim koncie mają także albumy koncertowe, płyty z remiksami a także ścieżki dźwiękowe do filmów. Współpracowali z takimi artystami jak Kanye West, dla dla którego współprodukowali kilka utworów z albumu Yeezus, Pharrell Williams, z którym stworzyli hit Get Lucky czy The Weeknd, przy singlach Starboy i I Feel It Coming.

Ostatni długogrający album – Random Access Memories przyniósł im 5 statuetek Grammy – w kategoriach: album roku, nagranie roku (singel Get Lucky), najlepszy występ zespołowy (singel Get Lucky), najlepszy album – muzyka taneczna/elektroniczna oraz najlepiej wyprodukowany album nieklasyczny.

Daft Punk – Da Funk

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


5 rzeczy, za które dziękujemy Daft Punk

24 lutego 2021
Posłuchaj wyjątkowego „tribute mixu” poświęconego Daft Punk

Daft Punk kończy działalność!

22 lutego 2021
Posłuchaj wyjątkowego „tribute mixu” poświęconego Daft Punk

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.