Posłuchaj nowego remix-albumu Noviki

Nominowany do nagrody Fryderyk 2019 w kategorii Album Roku longplay Noviki Bez Cukru doczekał się swojej zremiksowanej wersji. Nosi on nazwę NO SUGAR RMX i jest zbiorem konkursowych remix’ów oraz wersji autorstwa kilku uznanych producentów. Płyta jest już dostępna w sieci.

Novika zremiksowana

Ostatni, czwarty w karierze Kasi Nowickiek (znanej szerzej, jako Novika) album Bez Cukru ukazał przed rokiem i zyskał sobie bardzo dobre opinie zarówno wśród słuchaczy, jak i wśród krytyków. Tuż po premierze muzyczno-producencka platforma 2Track przeprowadziła we współpracy z Noviką konkurs na „rework” piosenki Unsafe. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem młodych producentów, a artystka była mocno zaskoczona wysokim poziomem i pomysłowością wielu zgłoszeń.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Novika promuje młodych producentów

Artystka postanowiła więc zaprezentować słuchaczom nie tylko zwycięski remix, ale również te, które przypadły jej w szczególności do gustu i zostały przez Novikę wyróżnione. Płyta NO SUGAR RMX jest więc zbiorem konkursowych remiksów oraz wersji autorstwa kilku uznanych producentów. Wśród nich m.in. ENVEE, uznana na świecie producentka techno AN ON BAST, czy współpracujący m.in. z Reni Jusis – Stendek.

Przypomnijmy, że to właśnie Novika zainaugurowała specjalny cykl na Muno.pl pod wspólną nazwą Domowe Rytmy. Dzięki cyklowi dowiecie się, co w zaciszu własnych czterech ścian porabiają nasi goście. Poznacie również ich ulubione miejsca odpoczynku i zwyczaje oraz ukochaną muzykę i jedzenie.

Novika, NO SUGAR RMX lista utworów

Od Dziecka (Envee Remix)
Unsafe (Liv Remix)
Friends in Need (Lambert& Handle Remix)
Unsafe (DJ Lisi Remix)
Para (An On Bast Remix)
Unsafe (Śmigło Remix)
Unsafe (Pomponika Remix)
Para (Stendek Remix)

novika

Okładka płyty NO SUGAR RMX

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →