Portugalski talent, który się nie zatrzymuje. Temudo debiutuje u Oscara Mulero

Fot. Bernardo Pinheiro
News
Temudo, Oscar Mulero, Idle, Warm Up Recording

Trzeba przyznać, że ostatnie tygodnie w wykonaniu portugalskich producentów, należą do bardzo intensywnych. Pod koniec marca pisaliśmy o Nørbaku i jego epce wydanej dla Soma Records. Jeszcze wcześniej, bo na początku lutego, o Temudo i jego debiucie w Klockworks. Po upływie dwóch miesięcy João Rodrigues wraca do nas z nowym materiałem. Posłuchajcie, co przygotował tym razem.

Przewijające się u nas często nazwiska pokroju Jeffa Millsa czy Oscara Mulero, w odniesieniu do nowych wydawnictw, nie jest już niczym zaskakującym. Ilekroć piszemy o największych nazwiskach światowej sceny techno, z równym zaangażowaniem przyglądamy się świeżej, aczkolwiek doświadczonej producencko krwi, wydającą z dużą częstotliwością swoją muzykę. Przykładem artysty, który z każdym kolejnym miesiącem coraz bardziej przykuwa naszą oraz bardziej znanych artystów uwagę, jest Temudo.

Temudo – Idle

Temudo u Oscara Mulero

Producent jest jednym z najbardziej obiecujących talentów portugalskiej sceny techno. Członek labelu/kolektywu Hayes, w którym działa obok swoich rodaków, takich jak CRAVO, Nørbak, VIL i Enkō, od dłuższego czasu robi szum dzięki swoim referencjom w takich wytwórniach jak Mord, Synewave, Clergy, Modularz czy wspomnianych Soma i Klockworks.

Jego kolejne wydawnictwo ukaże się za tydzień, nakładem należącej do Oscara Mulero wytwórni Warm Up Recordings. Dołącza on tym samym do zacnego grona artystów wydających swoją muzykę u hiszpańskiego maestro: Reeko, Sverca, Jonas Kopp, Kwartz, Kessell. EP-ka zatytułowana Idle zawiera pięć zaawansowanych, przepełnionych funkiem utworów, których fragmenty możecie posłuchać powyżej.

Lista utworów Idle:

01. Zoom Back
02. Tsigalko
03. The Spiritual Song
04. Cranston
05. Duality

Datę premiery zaplanowano na 15 kwietnia.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Made in Portugal. Nørbak zadziwia po raz kolejny i wcale nas to nie dziwi

25 marca 2021
Portugalski talent, który się nie zatrzymuje. Temudo debiutuje u Oscara Mulero

Temudo z winylowymi debiutami w Klockworks i katalońskim BAHN Records

2 lutego 2021
Portugalski talent, który się nie zatrzymuje. Temudo debiutuje u Oscara Mulero

Międzynarodowe sławy i rodzime gwiazdy. KHIDI idzie za ciosem

7 kwietnia 2021
Portugalski talent, który się nie zatrzymuje. Temudo debiutuje u Oscara Mulero

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.