Portugalski talent, który się nie zatrzymuje. Temudo debiutuje u Oscara Mulero

Fot. Bernardo Pinheiro
News
Temudo, Oscar Mulero, Idle, Warm Up Recording

Trzeba przyznać, że ostatnie tygodnie w wykonaniu portugalskich producentów, należą do bardzo intensywnych. Pod koniec marca pisaliśmy o Nørbaku i jego epce wydanej dla Soma Records. Jeszcze wcześniej, bo na początku lutego, o Temudo i jego debiucie w Klockworks. Po upływie dwóch miesięcy João Rodrigues wraca do nas z nowym materiałem. Posłuchajcie, co przygotował tym razem.

Przewijające się u nas często nazwiska pokroju Jeffa Millsa czy Oscara Mulero, w odniesieniu do nowych wydawnictw, nie jest już niczym zaskakującym. Ilekroć piszemy o największych nazwiskach światowej sceny techno, z równym zaangażowaniem przyglądamy się świeżej, aczkolwiek doświadczonej producencko krwi, wydającą z dużą częstotliwością swoją muzykę. Przykładem artysty, który z każdym kolejnym miesiącem coraz bardziej przykuwa naszą oraz bardziej znanych artystów uwagę, jest Temudo.

Temudo – Idle

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Temudo u Oscara Mulero

Producent jest jednym z najbardziej obiecujących talentów portugalskiej sceny techno. Członek labelu/kolektywu Hayes, w którym działa obok swoich rodaków, takich jak CRAVO, Nørbak, VIL i Enkō, od dłuższego czasu robi szum dzięki swoim referencjom w takich wytwórniach jak Mord, Synewave, Clergy, Modularz czy wspomnianych Soma i Klockworks.

Jego kolejne wydawnictwo ukaże się za tydzień, nakładem należącej do Oscara Mulero wytwórni Warm Up Recordings. Dołącza on tym samym do zacnego grona artystów wydających swoją muzykę u hiszpańskiego maestro: Reeko, Sverca, Jonas Kopp, Kwartz, Kessell. EP-ka zatytułowana Idle zawiera pięć zaawansowanych, przepełnionych funkiem utworów, których fragmenty możecie posłuchać powyżej.

Lista utworów Idle:

01. Zoom Back
02. Tsigalko
03. The Spiritual Song
04. Cranston
05. Duality

Datę premiery zaplanowano na 15 kwietnia.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →