Polyend Tracker w nowym, limitowanym wydaniu

Fot. Woodbrass
News
Polyend Tracker, Legowelt

Legowelt, Bogdan Raczyński i Pete Cannon wydają spersonalizowane Polyend Trackery. Określany mianem "standalone audio workstation" groovebox, trafił do sprzedaży w limitowanej ilości, wraz z dołączoną epką, oryginalnymi pliki projektów i samplami użytymi do stworzenia muzyki.

Stworzony przez Legowelta, Bogdana Raczyńskiego i Pete’a Cannona Polyend Tracker, jest nowoczesnym, inspirowanym klasycznym oprogramowaniem do tworzenia muzyki. Wydany w zeszłym roku, jest pierwszym samodzielnym urządzeniem sprzętowym zbudowanym w oparciu o środowisko sekwencjonowania trackerowego, opracowanego pod koniec lat 80. na platformie Amiga. Limitowana edycja trafiła do sprzedaży w liczbie 300 sztuk. Tzw. Artist Edition, kosztuje 2 999 złotych i jest o 1 000 zł. droższy niż standardowy Polyend Tracker.

Introducing Polyend Tracker

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polyend Tracker. Kwintesencja klasycznego trackera

Polyend Tracker zawiera w sobie kwintesencję cech charakterystycznych dla klasycznego trackera. Pionowa oś czasu, potężny sekwencer i mechaniczna klawiatura, w połączeniu z nowo zaprojektowanym interfejsem wejściowym, umożliwia tworzenie i wykonywanie muzyki w nowy, intuicyjny sposób. Dzięki dwukierunkowej implementacji MIDI można go używać do sekwencjonowania i sterowania zewnętrznym sprzętem. Może być również używany jako moduł brzmieniowy sterowany przez dowolne zewnętrzne oprogramowanie MIDI lub urządzenia sprzętowe.

Polyend Tracker, Legowelt, Bogdan Raczyński i Pete Cannon

Fot. Polyend

Retro forma uaktualniona o przyszłościową funkcjonalność i zaprojektowana jako łatwa w użyciu, kompaktowa, samodzielna stacja robocza. Stworzony dla twórców, którzy na co dzień łamią schematy. Zaprojektowany, aby pomóc artystom wykuwać unikalne ścieżki dźwiękowej konstrukcji. To pierwszy taki sprzętowy tracker w świecie muzyki.

– informuje na oficjalnej stronie producent sprzętu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →