Polyend Tracker w nowym, limitowanym wydaniu

Fot. Woodbrass
News
Polyend Tracker, Legowelt

Legowelt, Bogdan Raczyński i Pete Cannon wydają spersonalizowane Polyend Trackery. Określany mianem "standalone audio workstation" groovebox, trafił do sprzedaży w limitowanej ilości, wraz z dołączoną epką, oryginalnymi pliki projektów i samplami użytymi do stworzenia muzyki.

Stworzony przez Legowelta, Bogdana Raczyńskiego i Pete’a Cannona Polyend Tracker, jest nowoczesnym, inspirowanym klasycznym oprogramowaniem do tworzenia muzyki. Wydany w zeszłym roku, jest pierwszym samodzielnym urządzeniem sprzętowym zbudowanym w oparciu o środowisko sekwencjonowania trackerowego, opracowanego pod koniec lat 80. na platformie Amiga. Limitowana edycja trafiła do sprzedaży w liczbie 300 sztuk. Tzw. Artist Edition, kosztuje 2 999 złotych i jest o 1 000 zł. droższy niż standardowy Polyend Tracker.

Introducing Polyend Tracker

Polyend Tracker. Kwintesencja klasycznego trackera

Polyend Tracker zawiera w sobie kwintesencję cech charakterystycznych dla klasycznego trackera. Pionowa oś czasu, potężny sekwencer i mechaniczna klawiatura, w połączeniu z nowo zaprojektowanym interfejsem wejściowym, umożliwia tworzenie i wykonywanie muzyki w nowy, intuicyjny sposób. Dzięki dwukierunkowej implementacji MIDI można go używać do sekwencjonowania i sterowania zewnętrznym sprzętem. Może być również używany jako moduł brzmieniowy sterowany przez dowolne zewnętrzne oprogramowanie MIDI lub urządzenia sprzętowe.

Polyend Tracker, Legowelt, Bogdan Raczyński i Pete Cannon

Fot. Polyend

Retro forma uaktualniona o przyszłościową funkcjonalność i zaprojektowana jako łatwa w użyciu, kompaktowa, samodzielna stacja robocza. Stworzony dla twórców, którzy na co dzień łamią schematy. Zaprojektowany, aby pomóc artystom wykuwać unikalne ścieżki dźwiękowej konstrukcji. To pierwszy taki sprzętowy tracker w świecie muzyki.

– informuje na oficjalnej stronie producent sprzętu.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Michał Wolski oraz Marboc komentują Surge z nową aktualizacją 1.8

3 lutego 2021
Polyend Tracker w nowym, limitowanym wydaniu

Nowy syntezator sygnowany logiem Aphex Twina

21 października 2020
Polyend Tracker w nowym, limitowanym wydaniu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.