Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol. 6

News

Październik to niezwykle owocny miesiąc dla fanów polskiego techno. Sprawdź co słychać u takich artystów jak Concept Of Thrill, Adam Michalak, Deas, Violent czy Private Press!

CONCEPT OF THRILL – TEMPORA EP  [UNDESCRIBED CONCEPTS]

Data wydania: 01.10.2016
Tracklista:
01. Imperfectum
02. Futurum Exactum
03. Futurum Primum

Październik otworzyło wydawnictwo Pawła Zawadzkiego z Warszawy, znanego  jako Concept Of Thrill. Artysta znalazł ujście dla swoich niewydanych utworów we własnym labelu Undescribed Concepts, który jak wskazuje nazwa, będzie mocno niekreślonym/nieopisanym i niezależnym projektem. Wracając do samej muzyki, „Tempora EP” to hipnotyczne, futurystyczne i charakterystycznie dla Concepta „rozciągnięte” w przestrzeni utwory.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ADAM MICHALAK – DECAY EP [THE OTHER WAY]

Data wydania: 17.10.2016
Tracklista:
01. Decay I
02. Decay I (Michal Wolski Remix)
03. Decay II
04. Decay III
05. Decay IV

Scena techno w Szczecinie odżywa, m.in. dzięki staraniom ekipy THE OTHER WAY, która od niedawna jest też wytwórnią, i to winylową. 17 października wypuścili płytę Adama Michalaka, pełną najróżniejszych brzmień, od tych głębokich do chropowatych i gryzących. Dodatkowym smaczkiem jest oczywiście remiks od Michała Wolskiego, jak i fakt, że płytę zremasterował Neel z kultowego Voices From The Lake.

DEAS – PLUTON EP [SECRET ROOM RECORDS]

Data wydania: 17.10.2016
Tracklista:
01. Pluton
02. Pluton (Robert S Remix)
03. Plan X

Techno niejedno ma imię, a te bardziej szparkie, „klubowe” prezentuje krakowski didżej Deas na swojej najnowszej EP dla własnego Secret Room Records. Parkietowy „Pluton” doczekał się cięższej, brudniejszej interpretacji od Roberta S, a Karol na sam koniec nie zapomniał „przykwasić” w „Plan X”. Tytułowy numer EPki jest dostępny do pobrania za darmo.

VIOLENT – STRESSFUL ENVIRONMENT EP [DYNAMIC REFLECTION]


Data wydania: 25.10.2016
Tracklista:
01. Rage For Order
02. Without Mercy
03. Mental Confusion
04. Silent Chambers

Violent, którego możecie zobaczyć na zdjęciu głównym, kontynuuje swoje eksploracje „cmentarnego” techno. Eleganckie i pełne melancholii wydawnictwo ukaże się na nie byle jakim labelu, bo na samym Dynamic Reflection, a Violent dołączy do takich artystów z katalogu wytwórni jak I/Y, Woo York czy Deepbass i Ness.

PRIVATE PRESS – UNTITLED EP [TECHNOSOUL]

Data wydania: 31.10.2016

Tracklista:
01. Untitled I
02. Untitled II
03. Untitled III
04. Untitled X

Październik zamyka ekipa Technosoul, która wprowadza nieco nowego brzmienia w progi swojej wytwórni. Na EP stworzonej przez Private Press nie znajdźcie tylko „techno z duszą”, ale też bardziej house’owe brzmienia. Sprawdźcie koniecznie nasz wywiad z „pozdrotechnami” (KLIK), z którego dowiecie się więcej o wydawnictwie, planach promotorskich ekipy na najbliższą przyszłość i posłuchacie w całośći jednego z utworów.


ZOBACZ TEŻ:

Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol.5Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →