Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol.4

News

Prezentujemy Wam kilka wydawnictw z polską muzyką techno, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Sprawdź co słychać u Michała Wolskiego, Concept Of Thrill, Bylly'iego i Błażeja Malinowskiego!

Michal Wolski – The Root EP [International Day Off]

Data wydania: 16.12.2015

Tracklista:
01. Michal Wolski – Clarity
02. Michal Wolski – The Mountain
03. Michal Wolski – The Mountain (New Rome Rmx)
04. Michal Wolski – Ordinary Mind
05. Michal Wolski – The Root
06. Michal Wolski – The Root (Gary Holldman rmx)
Michał Wolski (na zdjęciu głównym) pod koniec ubiegłego roku podjął bardzo owocną współpracę z poznańskim lablelem International Day Off. W połowie grudnia ukazała się „The Root EP”, w której Wolski prezentuje stonowaną wersję swojej twórczości. W otwierającym, ambientowym „Clarity” słyszymy echa utworów z całego wydawnictwa, które podsycają naszą ciekawość. Highlitem płyty jest dla mnie pozycja numer dwa. „The Mountain” wciąga melodią i acidowym motywem, wprowadzając nas w bardziej „taneczne” „Ordinary Mind” i tytułowe „The Root”. Na dokładkę remiksy od Gary Holldmana i New Rome. Płyta z najwyższej półki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Michał Wolski & Concept Of Thrill – Motionless [Lost In Ether rec.]

Data wydania: 01.02.2016

Tracklista:
01. Motionless (Original Mix)
02. Motionless (Concept Of Thrill Remix)
03. Våningen (Original Mix)
04. Våningen (Michał Wolski Remix)
Lost In Ether w tym roku poszerzyło swoją działalność o wytwórnię muzyczną. Pierwsze wydawnictwo to ciekawa współpraca Michała Wolskiego, o którym wspominaliśmy wcześniej, i głowy projektu Lost In Ether – Concept Of Thrill. Artyści stworzyli po jednym utworze, a potem zremiksowali się nawzajem. Wydawnictwo ocieka futurystycznym, przestrzennym brzmieniem, które nagina granice techno. Podwodne „Motionless” Michała stanowi ciekawą przeciwwagę dla pełnego industrialnej motoryki „Våningen” Concepta. Czekamy z niecierpliwością na więcej od Lost In Ether rec!

Bylly – Illusions EP [Counter Pulse]

Data wydania: 08.02.2016

Tracklista:
01. Illusion 1
02. Illusion 2
Bylly to najmłodsza postać w naszym zestawieniu. Zaledwie 21-latek na początku lutego wyda w Counter Pulse EPkę „Illusions”. Szczeciniak idzie w niej prosto do celu, oferując szczere techno, które na pewno sprawdzi się na parkiecie. „Illusions” to tłuste, systematycznie wykładane brzmienie w utworach, które nigdzie się nie spieszą. Bylly pojawi się wkrótce w katalogu Gynoid Audio – 28 lutego ukaże się EP „Antybiotyk”, z remiksem Rrapha. Posłuchajcie jej tutaj.

Błażej Malinowski – Mort EP [Technosoul]

Ekscytujące wieści nadchodzą także z obozu Pozdro Techno. Technosoul szykuje się do swojego kolejnego winylowego wydawnictwa – EP „Mort” Błażeja Malinowskiego. Pikanterii tej płycie dodadzą na pewno remiksy od takich postaci jak Steve Bicknell i Stanislav Tolkachev. Technosoul nie zdradziło jeszcze konkretnej daty wydania i nie udostępniło odsłuchu fragmentów płyty. Czekamy!


Essence z test pressem „Mort EP”
Blazej Malinowski – Mort EP [Technosoul]

Data wydania: Luty 2016

Tracklista:
A1 Mika (Original Mix)
A2 Mika (Steve Bicknell Remix)
B1 Open Close Open
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →